Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: İki yıldır toplamadık kupa bırakmadık - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
18 Eylül 2019, Çarşamba

Başkanı : İki yıldır toplamadık kupa bırakmadık

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: İki yıldır toplamadık kupa bırakmadık

Başkanı , kulübün eylül ayı olağan divan toplantısında kürsüye geldi. Başkan Cengiz, eleştirilere yanıt verirken "Bakın arkadaşlar biz iki yıldır toplamadık kupa bırakmadık. Kulübü yıllar sonra kara geçirdik. Yapmayın" diyerek sitemde bulundu.

Başkanı , sarı-kırmızılı kulübün Galatasaray Lisesi'ndeki Tevfik Fikret Salonu'nda gerçekleştirilen eylül ayı olağan divan kurulu toplantısında konuştu.

Başkan Cengiz'in sözlerinden öne çıkanlar şunlar;

"Yaptığımız transferlerle Türk futboluna büyük katkı yaptık. Allah camiamızı utandırmasın. Bizi değil, camiamızı. Biz utanabiliriz."

"GS TV'yi kapatmayacağız, gerekli başvurularımızı yaptık. Kimse alınmasın Galatasaray bir dünya devi, bunu gittiğim her yerde görüyorum. İnşallah 5 yıl arka arkaya şampiyon olacağız. Ancak biz görür müyüz, mahkeme kapılarında ömrümüz vefa eder mi bilmiyorum."

"Bakın arkadaşlar biz iki yıldır toplamadık kupa bırakmadık. Kulübü yıllar sonra kara geçirdik. Fiktif dediniz. Yapmayın arkadaşlar. Yapmayın."

"UEFA ile yaptığımız anlaşmalar cebimizden gittik. Öyle Ljublajan'lara gitmedik, tercümanlarla, arka yollardan. 3 yılda €147M zarara rağmen anlaşma yaptık UEFA ile. Açtığımız yoldan PSG de gitti, bizim kulüpler de. Bunu da bilsin herkes. Yolu biz açtık."

"Galatasaray Lisesi, Galatasaray Spor Kulübü'ne sahip çıkar. Aynı şekilde gerektiğinde spor kulübü de anavatanı olan liseye sahip çıkar."

"Garry Rodrigues'in transferinden 5 milyon euro alacağımız var. Sattığımız kulüp 'Adam bir yere gidecek, para gelecek, vereceğiz' dedi. Adam bir yere gitti, hani para? Hala Rodrigues'in parasını alamadık."

  1. 11.09.2019
  2. Güncelleme: 11.09.2019 18:20

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz: İki yıldır toplamadık kupa bırakmadık haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN