Antrenör dahi bulamazlar! – Fotomaç – 18 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  Antrenör dahi bulamazlar!

  Antrenör dahi bulamazlar!

  “’ın sorunları bu yönetimin üstesinden geleceği gibi değil. Yaptıkları bazı çalışmalar oyalama taktiği niteliğinde. İşi bilmiyorlar”

  'da eski başkan Duygun Yarsuvat'ın ardından Faruk Süren de yönetimi hedef aldı. Özbek yönetimine karşı iç muhalefetin bayraktarlığını üstlenen Yarsuvat, kulübün ileri gelenleri ile görüşmelerini sürdürerek olası bir seçimde ekibini oluşturmak için kolları sıvarken Süren de eski başkana tam destek verdi. Sarı-kırmızılı kulübün Kupası'nı kazanmasının 16. yıldönümünde açıklamalarda bulunan Süren, Dursun Özbek yönetiminin Galatasaray'ın güncel sorunlarını aşmasının mümkün olmadığını söyledi.

  İyi bir ekip oluşturulmalı
  Olağünüstü genel kurul çağrısı yapan Süren, "Galatasaray'ın sorunları bu yönetimin üstesinden geleceği gibi değil. Yaptıkları bazı çalışmalar da tamamen oyalama niteliğinde. Bir antrenör dahi bulacak durumda değiller; çünkü işi bilmiyorlar" diye konuştu. Duygun Yarsuvat ile sürekli görüştüklerini kaydeden efsane başkan, "Camianın da desteğini sağlayacak bir ekip oluşturursa kendisini desteklediğimi her zaman söyledim. Benim yönetim kurulunda olup olmamam önemli değil. Fikir ve stratejik olarak Yarsuvat ile beraberim" ifadesini kullandı.
  1. 18 Mayıs 2016, Çarşamba
  2. Güncelleme: 01:45

  Antrenör dahi bulamazlar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN