Burak'tan vazgeçmiyor

İl Tempo, Borini'yi pahalı bulan 'nun gözünü Burak'a çevirdiğini yazdı. ekibinin transferde bu kez ısrarlı olabileceği vurgulandı

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 29 Haziran 2015 Pazartesi 23:26 Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2015 Salı 01:26
Cimbom harıl harıl yeni golcü transfer etmeye çalışırken, İtalya'dan Burak Yılmaz'la ilgili flaş bir iddia geldi. merkezli İl Tempo gazetesi, forvet arayışlarını sürdüren Lazio'nun, 'un Borini için istediği yüksek bonservis ücreti nedeniyle gözünü 'ın golcüsü Burak Yılmaz'a çevirdiğini belirtti. 'nun bu transferde ısrarlı olabileceği vurgulanırken, Galatasaray'ın da 30 yaşındaki oyuncunun transferine sıcak bakabileceği savunuldu. Haberde iki sezon önce kendi istediği rakam karşılanmadığı için Burak'ın, Lazio'ya transferini engelleyen menajer Ali Egesel'in bir kez daha sportif direktör Igli Tare ile görüştüğü ve bu kez işlerin çok daha farklı bir yolda ilerlediği de ileri sürüldü.

Forması tehlikede
Burak
Yılmaz'ın da, transferinin çok yakın olduğu konuşulan Klaas Jan Huntelaar'ın Galatasaray'a gelmesi halinde formasını kaybetme riski yaşadığı, bu yüzden Lazio'ya gitmeye sıcak baktığı kaydedildi.

Tek sorun ücreti!
Lazio
için 'ın 3 milyon euro'ya yakın yıllık ücretinin tek sıkıntı olduğu, görüşmelerin önümüzdeki günlerde daha da netlik kazanacağı bildirildi. Roma ekibinin, listesindeki diğer golcü adaylarının 'lu Alessandro Matri ve Torino'lu Fabio Quagliarella olduğu da hatırlatıldı.

BİZE ULAŞIN