Bruma giderse Pato gelecek

İnter'in Mancini'nin istediği Bruma için teklif yapmaya hazırlandığı belirtildi. Yönetim, Portekizli oyuncuyu satması halinde menajerlerin önerdiği için girişimleri resmileştirecek

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 26 Haziran 2015 Cuma 23:45 Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2015 Cumartesi 02:33
, menajerler tarafından kulübe önerilen için girişimleri sürdürürken, bu transferin Bruma şartına bağlandığı ileri sürüldü. Yönetimin, Portekizli oyuncuyu satması halinde, sağ kanatta doğacak boşluğu Pato ile kapatmayı planladığı ifade ediliyor.

"SATMAK İÇİN DUA EDİYORUZ"
Corinthians Başkanı Roberto de Andrade, Pato için, "Gece, gündüz onu satabilmek için dua ediyoruz" demişti.

MANCINI DE PEŞİNDE
Bruma'yı Aslan'ın eski teknik direktörü Mancini'nin istediği ve İnter'in sarı-kırmızılı kulübe resmi teklifte bulunmak için girişimlere başladığı öne sürüldü. Portekizli için Sporting Lizbon'un da teklif yapabileceği belirtiliyor.

'DEN TEKLİF
Bu arada Pato için Hoffenheim da devreye girdi. Brezilyalı yıldızı Roberto Firmino'yu 35 milyon euro'ya 'a gönderen Alman ekibinin, Alexandre Pato için Corinthians'a resmi teklif yaptığı bildirildi. Ayrıca İtalyan ekibi da sambacıya talip.
BREZİLYA BASINI RAKAMI AÇIKLADI!
Milan'dan 2013 sezonunda 15 milyon Euro karşılığında Sao Paulo'ya satılan, geçtiğimiz sezon ise Corinthians'ta kiralık olarak forma giyen Pato için sarı-kırmızılılar 7 milyon euro'luk teklifte bulunduğu iddia edildi. Brezilya'dan Superesportes'in haberinde; Sao Paolo'nun yıllık ücretini ödemekte zorlandığı ve G.Saray'dan gelen teklife olumlu yanıt verildiği belirtildi.
SON DAKİKA