Seçim olsun ben adayım – Fotomaç – 28 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Seçim olsun ben adayım

  Seçim olsun ben adayım

  , "Geçici çözümlere karşıyım. Seçim öne alınsın, ben adayım" diye yeni tartışma başlattı

  Duygun Yarsuvat'ın başkanlık koltuğuna oturalı henüz bir ayı geçmişken (25 Ekim'de geldi) yeniden seçim tartışmaları başladı. Radyospor'dan Özgür Sancar'a konuşan sarı-kırmızılı kulübün eski yöneticisi , "35-40 yıldır G.Saray'ın içindeyim. Maddi sorunlar hep oldu ama bugünkü gibi geçici yönetim durumu hiç yaşamadık" dedi. Kıran, "Manevi değerleri, örf ve adetleri zorlamaya başladık" derken genel kurulun duruma el koyması, Mayıs 2015'te yapılacak seçimi öne alması gerektiğini söyledi. HER gün bir olayın patlak verdiğini, kulübün daha kötüye gideceğini savunan Kıran, "Başkan olmam için gösterilen teveccühe sessiz kalmam" sözüyle aday olabileceğini de belirtti. "Geçici başkan ve yönetimle sorunların çözülemeyeceğini belirten Turgay Kıran çalışmalara başladığını da şu sözlerle açıkladı: Hepsi önemli şirketlerde genel müdürlük yapmış 12 kişilik bir ekiple kulübün mali durumunu inceliyoruz. Kısa süre sonra konuyu genel kurul üyeleri ile paylaşacağız.

  Prandelli kötü hoca ve yalancı
  Turgay Kıran, Prandelli'nin son yıllarda gördüğü en kötü hoca olduğunu söyledi. Kıran, "4 takımdan ( ile birlikte Almanya, Belçika, İngiltere'den satın alınacak bir takım) sorumlu olacaktım" diyerek eski başkan Ünal Aysal'ı suçlamasına da şu cevabı verdi: Ben Aysal'a inanıyorum.
  1. 28 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 00:30

  Seçim olsun ben adayım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN