Tüm suç bende – Fotomaç – 25 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  17 Aralık 2017, Pazar

  Tüm suç bende

  Tüm suç bende

  "Alınacak bir kelle varsa o da benimki... Başarısızlığı üstlenirim. Sorumlu da suçlu da benim" diyen İtalyan teknik direktör, oyuncularından sahada daha cesur ve yürekli mücadele vermelerini istedi

  'da 3-0'lık bozgunuyla kredisi artık iyice tükenen ve topun ağzında olan Cesare , Florya'da futbolcularıyla sürpriz bir toplantı gerçekleştirdi. Dün sabah gerçekleştirilen toplantıya İtalyan teknik direktörün tüm yardımcıları da katıldı.

  En iyisini yapmalısınız
  Kritik Anderlecht maçı öncesi yapılan toplantıda Prandelli, sahadaki sonuçların tek sorumlusunun kendisi olduğunu vurguladı. Tecrübeli çalıştırıcı, "Şunu kesinlikle unutmayın; ne olacaksa bana olacak. Birinin kellesi gidecekse o da benimki olacak. Sorumlu da suçlu da benim. Size fatura kesilmesine asla izin vermem. Sizin göreviniz sahada en iyisini yapmaya çalışmak. Başka şeylere kafayı takmayın" dediği öğrenildi.

  Anderlecht maçı fırsat
  Oyuncularından her zaman cesur ve yürekli olmalarını isteyen Cesare Prandelli'nin, sözlerine şöyle devam ettiği bildirildi: "Sahaya kaybetmek korkusuyla çıkmayın ve her zaman kendinize güvenin. Trabzonspor maçında iyi değildik; çünkü yeterince savaşmadık. Şimdi önümüzde bir Anderlecht sınavı var. Bu maç, kendimizi yeniden ispatlamak için çok iyi bir fırsat. Kaybedeceksek de savaşarak kaybedelim. Ben size bu karşılaşma için güveniyorum, siz de kendinize güvenin."

  Savaş ÇORLU
  1. 25 Kasım 2014, Salı
  2. Güncelleme: 00:20

  Tüm suç bende haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN