Taraftarlar birbirine uzaktı – Fotomaç – 23 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Taraftarlar birbirine uzaktı

  Taraftarlar birbirine uzaktı

  Maç öncesi yaşanan cinayetle ilgili Emniyet "Taraftar grupları arasında bir kavga yaşanmadı" dedi. Olayın aydınlatılması için MOBESE, medya kuruluşları ve sosyal medyadaki görüntüler detaylı şekilde inceleniyor

  ile takımları arasında oynanan THY Euroleague karşılaşması öncesi yaşananlarla ilgili Emniyet'ten açıklama geldi. Kalbinden ve akciğerinden bıçaklanarak öldürülen Sırp taraftar Marko İvkovic ile ilgili soruşturmanın sürdüğü bildirilirken polis tüm MOBESE ve medyanın elindeki görüntüleri de inceleme altına aldı. Emniyet 'biletsiz' Sırp taraftarların salon önünden polis eşliğinde uzaklaştırılması sonrasında olayın meydana geldiğini, G.Saray taraftarıyla cinayetin işlendiği bölge arasında polis kordonu olduğu açıklandı.

  Sırbistan'a döndüler
  Emniyetten yapılan açıklama özetle şöyle: "Karşılaşmaya giriş biletleri bulunmayan Kızılyıldız taraftarları ile Galatasaray taraftarları arasında uzaktan taş ve şişe atmak suretiyle olaylar çıkmıştır. Arada bulunan Emniyet güçleri sayesinde iki grup birbirlerine yaklaşamamıştır. Salon civarından uzaklaştırılırken bir Kızılyıldız taraftarı bıçakla yaralanmış ve tüm müdahalelere rağmen kurturalamamıştır. Çok yönlü soruşturma devam etmektedir" Maç sonrası Kızılyıldız taraftarları Emniyet güçlerinin geniş güvenlik önlemleri ile Sırbistan'a döndü.
  1. 23 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 22:14

  Taraftarlar birbirine uzaktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN