Yönetime senet şoku – Fotomaç – 21 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Yönetime senet şoku

  Yönetime senet şoku

  Ünal Aysal döneminde futbolculara verilen senetler sarı-kırmızılı yönetimi zora soktu. Her ay toplamda 5'er milyon euro'luk senet ödemesi yapılması gerekiyor

  'da futbolcu transfer taksiti ödemeleri Yönetimi'nin kabusu olmaya devam ediyor. Ünal Aysal döneminde futbolculara transfer ödemelerinin senet verilerek yapılması Yarsuvat ve arkadaşlarını sıkıntıya soktu. Çünkü önümüzdeki 3 ayda sarıkırmızılı futbolculara her ay toplamda 5'er milyon euro'luk senet ödemeleri gerekiyor. Kas ım ayı için futbolculara geçmiş dönemde verilen 5 milyon euro'luk senet karşılığı zorda olsa bulunurken senetlerin ardı arkasının kesilmemesi yönetimi düşündürüyor. Önümüzdeki Aralık ayı ve 2015 Ocak ile Şubat ayları içinde sarı-kırmızılı futbolcuların ellerindeki senetlerin karşılığının bulunması için büyük çaba harcanıyor.

  Ortaya çıkacak
  Duygun Yarsuvat ve arkadaşları, Ünal Aysal'dan devraldıkları mali tablonun beklediklerinden kötü olduğunu belirterek, mali kongrede Galatasaray'ın birçok sıkıntısının gün ışığına çıkmak zorunda olduğunu dile getirdiler.

  SABRİ'NİN 2013'TEN KALMA ALACAĞI VAR
  Galatasaray'ın yılmaz kaptanı Sabri Sarıoğlu'nun kadro dışı kaldığı dönemde kulüpten hiç para istememesine rağmen elinde 2013 yılına ait senetlerin olduğu ortaya çıktı. Yönetimin görevlendirdiği finans departmanının futbolcular arasında yaptığı alacak verecek hesaplaması ile ilgili olarak araştırma sonucunda tecrübeli futbolcunun, 2014 yılında birkaç ödeme aldığını ama elinde hâlâ 2013 yılına ait senetlerin olduğuna rastlandı.
  1. 21 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 02:05

  Yönetime senet şoku haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN