Düzen değişmeli – Fotomaç – 21 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Düzen değişmeli

  Düzen değişmeli

  Hakemlerle ilgili yapılan değişikliği savunan G.Saray Başkanı , 'ın hak mahrumiyeti cezası için de net konuştu: Bunu bana değil, ona sorun

  Başkanı , 'nin hakemler için aldığı kararı desteklediğini söyledi. GSYİAD ödül töreninde konuşan başkan, "Düzenin kesinlikle değişmesi lazım. Herkesin medeni ölçülerde davranması gerekli. Hakem de insan, hata yapabilir. Ayrıca anında, saniyede karar vermek zorunda olan bir kişi. Zor bir iş yapıyor" dedi. Federasyonla ve tüm kulüplerle ilişkilerde başarılı bir yeni dönem geçirmek istediklerini belirten Yarsuvat, Kazakistan maçında yaşanan olaylarla ilgili Galatasaray'ın hedef gösterildiğine dair yöneltilen soruya "Kimseye hiçbir borcumuz yok. Galatasaray'a fatura kesilmedi. Faturaları da iade ediyoruz" cevabını verdi. Yarsuvat, 'a verilen 45 gün hak muhrumiyeti kararıyla ilgili soruya ise "Ben Duygun Yarsuvat. Cezayı bana değil, Aziz Yıldırım'a sorun" diye yanıtladı.

  Kolay maç yok
  Yarsuvat, Trabzon derbisi için de "Sadece maçı değil, her maç zor, kolay maç yok. Hiçbir takıma kolay maç yok" ifadesini kullandı.
  1. 21 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 00:06

  Düzen değişmeli haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN