G.Saray'dan UEFA'ya itiraz! – Fotomaç – 19 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  G.Saray'dan 'ya itiraz!

  G.Saray'dan UEFA'ya itiraz!

  Kulübü İkinci Başkanı Hamdi Yasaman, Disiplin Kurulunun, Borussia Dortmund maçındaki tribün olayları nedeniyle verdiği 70 bin avroluk cezaya, dengeli olmadığı için itiraz edeceklerini söyledi.

  Yasaman, yaptığı açıklamada, Borussia Dortmund'un ev sahibi olduğu maçta, kendilerinin misafir olduğunu vurgulayarak, "Güvenlik ev sahibi takıma aitti, bu nedenle biraz haklıyız. Tabii olaylar oluyor ama onların önlemesi lazım. Bizim sahamızda olsa fenaydı tabii. Orada Alman polisi sorumlu. Yine de tabii buna itiraz edeceğiz çünkü hakikaten yüksek bir rakam. Haklı değil o kadar. Dengeli değil, adil değil bence. Olay oluyor ama bizim dışımızda olan bir şey" diye konuştu.

  maçından sonra gelen 50 bin avroluk cezaya yaptıkları itirazın reddedildiğini, cezayla ilgili bugün temyize başvurduklarını bildiren Yasaman, "Cezada ölçülülük olması lazım. Burada bu yok. Cezaların önleyici, caydırıcı olması lazımdı ama 70 bin avro aşırı gibi geliyor. Caydırıcı değil, biraz fazla sert, oransal değil" değerlendirmesinde bulundu.
  1. 19 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 18:20
  Etiketler:

  G.Saray'dan UEFA'ya itiraz! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN