Yük hafifleyecek – Fotomaç – 15 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  Yük hafifleyecek

  Yük hafifleyecek

  yönetimi, , , Emmanuel Eboue, Engin Baytar, Dany Nounkeu ve Yiğit Gökoğlan'ı devre arasında elden çıkartıp 'zarardan kâr etmek' istiyor

  G.Saray'da sezon sonu sözleşmesi bitecek '7 isimden' sadece kaptan Sabri Sarıoğlu ile yeni mukavele yapılacak. Yönetim, anlaşması sona eren hiçbir oyuncuyla mukavele yapmayıp kemer sıkma politikasında, gelecek yönetimin de elini rahatlatmayı planlıyor. Başkan yardımcısı Abdurrahim Albayrak, forma şansı bulamayan ve kadro dışı olan oyunculardan oluşan 7 isim ile yoların ayrılması halinde 20 milyon TL civarında kâr elde etmeyi planlıyor. Kadro dışı olan futbolcular ile birlikte ve gibi oyuncular için de devre arasında gelen teklifler olursa, sezon sonu beklenmeden yollar ayrılacak. Albayrak ayrıca, kadro dışıları da elden çıkarmak ve milyon euroları ödememek için yurt içi ve yurt dışında takımlar ile görüşmelere başladı. Tecrübeli yönetici, ocak ayında oynamadan takımdan para alan 5-6 ismin en az 3'ünden kurtulup sıkıntı yaşayan kulübün yükünü biraz olsun hafifletmek istiyor.

  OYNAMADAN MiLYONLARI ALIYORLAR


  İSİM ÜCRET
  Aydın Yılmaz ..........1 milyon dolar
  Gökhan Zan ............1 milyon dolar
  Sabri Sarıoğlu ........1.250 bin dolar
  Emmanuel Eboue....2.200 bin euro
  Engin Baytar ..........1.100 bin euro
  Dany Nounkeu ........1 milyon euro
  Yiğit Gökoğlan ........1 milyon TL

  Savaş ÇORLU
  1. 15 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 00:25

  Yük hafifleyecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN