G.Saray'da o isimlere af çıktı – Fotomaç – 15 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  G.Saray'da o isimlere af çıktı

  G.Saray'da o isimlere af çıktı

  Kulübü Basketbol Şube Koordinatörü Murat Özyer, icra takibi nedeniyle kadro dışı bırakılan ve ile yaşanan sorunu çözdüklerini, basketbolcuların takımdaki yerlerini almaya devam edeceğini bildirdi.

  Özyer, yaptığı açıklamada, Ender ve Kerem ile görüşmelerinde, avukat ve menajerlerinin kendilerinden habersiz kulüp için icra takibi başlattıklarını öğrendiklerini belirterek, oyuncuların bu durumdan haberleri olmadığını belirtip, icra takibini geri çektiğini anlattı.

  Murat Özyer'in açıklamaları şöyle:

  "Avukat ve menajerleri oyunculardan habersiz icra takibi başlatmışlar. Oyuncular da bu durumdan haberleri olmadığı için menajer ve avukatlarıyla tartışma yaşamışlar. Bana kendilerinin bu durumdan haberleri olmadığını söylediler. Ben de başantrenörümüz Ergin Ataman ile görüştüm, sorunu çözdük. Yönetim Kurulu üyemiz Mehmet Can Topsakal da kendileriyle görüşecek. Dolayısıyla takımdaki yerlerini almaya devam edecekler."

  İki oyuncuyla ilgili yaşanan gelişmede daha önce yaptığı açıklamada Özyer, oyuncuların, alacaklarının zamanında ödenmemesi nedeniyle kulübü icraya verdikleri için kadro dışı bırakıldıklarını belirtmişti.
  1. 15 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 18:32

  G.Saray'da o isimlere af çıktı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN