Çare arıyoruz – Fotomaç – 15 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Çare arıyoruz

  Çare arıyoruz

  "Bakan Kılıç ile kulüplerin ortak mali sorunları ve stat anarşisini masaya yatırdık. Stat anarşisi için ortak hareket etme kararı alındı."

  Kulübü Başkanı , GS TV'ye açıklamalarda bulundu. Kulüpler Birliği olarak Gençlik ve Bakanı Akif Çağatay Kılıç ile görüştüklerini vurgulayan Yarsuvat, "Ortak sorunlarımızı dile getirdik, ne gibi çözümler üretilebileceği konularını masaya yatırdık" dedi. Yarsuvat, GS TV'ye şu ifadeleri kullandı: "Son derece verimli bir toplantı oldu. Bütün kulüp başkanları, 18 kulübün başkanı bu toplantıya katıldı. Bir-iki tane eksik olabilir. Sorunlarımızı sunduk ve bunlara çare bulunmasını istedik. Bakan Çağatay Kılıç da bize yardım edeceğini, sonuca ulaşılabilmesi için, birlik ve beraberliğin son derece önemli olduğunu söyledi. Sorunlarımızı halletmek için de elinden geleni yapmaya çalışacağını bizlere bildirdi.

  Fikir verdik

  Her kulübün belli sorunu var. Zaten ortak sorun, özellikle mali konularda. Bunları konuştuk, çözüm için neler yapılabileceğini aramızda tartıştık. Bunun dışında Almanya'daki maçlarımızda yaşanan olayları konuştuk. Statlardaki şiddet olaylarını değerlendirdik. Bunların çözülmesi için de bizlerden, ortak bir davranış sergilenilmesi istendi. Biz de bu konulardaki fikirlerimizi beyan ettik."

  Yarsuvat 'hava'ya bağlı!
  Duygun Yarsuvat, gelecek hafta TT Arena'da oynanacak Trabzon maçına "Hava iyi olursa giderim" dedi. Yarsuvat, Kulüpler Birliği'ni, Spor Bakanı Çağatay Kılıç'ın kabulünden sonra "Trabzon maçına gidecek misiniz?" sorusuna "Hava iyi olursa giderim. Havaya bağlı" yanıtını verdi. "Hava sözüyle neyi kastediyorsunuz?" sorusuna ise "Yorumu size bırakıyorum. Her maça başkanlar gidecek diye bir kural yok. Ama başkanların takımın yanında olması ayrı bir motivasyon. Rakip takımın başkanları da mutlaka gelmeli. Tribünde birlikte oturmalıyız" ifadesini kullandı.
  1. 15 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 00:04

  Çare arıyoruz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN