Kurşun gibi sözler – Fotomaç – 08 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  17 Aralık 2017, Pazar

  Kurşun gibi sözler

  Kurşun gibi sözler

  Yönetici , ücretlerde "fedakarlık" yapılması konusunda iki futbolcuyla görüştü. Ancak Selçuk ve Burak "Siz asıl 'feda' demesi gerekenlerden fedayı alın, biz daha fazlasını yaparız" dedi. Albayrak bu cevap karşısında neye uğradığını şaşırdı. Yıkılan Albayrak, "Peki, öyle olsun" demekle yetindi

  Mali darboğazı aşmak için futbolcuların aldığı ücrette yüzde 15 ile yüzde 30 arasında indirim yapmayı planlayan yönetimi ilk adımı attı ancak olumlu sonuç alamadı. Futbolcularla konuşma görevini üstlenen yönetici , çok sevdiği Burak ve Selçuk'la perşembe günü bir araya geldi. Albayrak iki oyuncuya, kulübün içinde bulunduğu maddi sıkıntıdan söz ettikten sonra, "Herkes fedakarlık yapmak zorunda. Kulübün menfaatleri için herkes 'feda' demeli. Bu konuda size büyük sorumluluk düşüyor. İlk adımı atıp, öncülük yaparsanız diğer futbolcular da sizi takip eder" dedi.

  "FEDA YAPMASI GEREKENLER YAPSIN AĞABEY"
  Albayrak olumlu yanıt almayı umarken iki oyuncunun "Siz asıl 'feda' demesi gerekenlerden fedayı alın, biz onlardan daha fazlasını feda etmeye hazırız. Bu takım için başkalarının da artık bir şeyler yapması gerekiyor" demesiyle şoke oldu. Doğrudan "Olmaz" demeseler de Selçuk ve Burak'ın indirim teklifine olumlu yanıt vermemesi Albayrak'ın hayallerini yerle bir etti. Çok üzülen ve neredeyse ağlamaklı olan Albayrak, "Peki, öyle olsun" diyerek toplantıyı sona erdirdi. Selçuk ile Burak'ın "Asıl 'feda' demesi gerekenler" ifadesiyle işaret ettikleri isimlerin ise "Melo ve Sneijder olduğu öğrenildi.
  1. 08 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 02:19

  Kurşun gibi sözler haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN