3 milyon euro'nun hatrı var – Fotomaç – 08 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  3 milyon euro'nun hatrı var

  3 milyon euro'nun hatrı var

  Dürüst ve Albayrak, "Karabük maçı sonucu ne olursa olsun Prandelli'yi gönderilim. Devre arasını beklersek şampiyonluk da hayal olur" diyor

  G.Saray gerçek anlamda bir açmazda. Üst üste alınan 4'lük yenilgilerle kredisini tüketen teknik direktör 'nin zamanı doldu. Yönetimin etkili ismi Ali Dürüst ve Abdurrahim Albayrak, "Karabük maçı kazanılırsa kalsın" denilen İtalyan hocanın hemen gönderilmesini istiyor. Gerekçelerini de başkan Duygun Yarsuvat'a iletiyor: Karabük maçı kazanılsa bile Prandelli ile bir yere gidemeyiz. Milli maç arasında bu değişikliği yapalım. Aksi halde ocak ayına kalır ki o zaman hedeflerden iyice uzaklaşılır.

  O zaman kaynak bulalım

  Başkan Duygun Yarsuvat da iki yöneticisine hak vermekle birlikte, "Tazminatları nasıl ödeyeceğiz" diye sordu. Yıllık 2 milyon 295 bin euro alan Prandelli'nin 5 kişilik ekibiyle (Pin, Venturati, Di Palma, Casellato, Silvia Berti) birlikte maliyeti 3 milyon euro'yu buluyor. Yönetim İtalyan hocayı ikna ederek bu rakamı düşürmeye çalışacak. Prandelli istifa etmeyeceğini defalarca söylemişti. Karabük maçı sonrasında yapılacak ilk toplantıda Prandelli'nin bileti kesilecek.
  1. 08 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 23:56

  3 milyon euro'nun hatrı var haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN