Sistem 4. yıldızdan önemli – Fotomaç – 02 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  Sistem 4. yıldızdan önemli

  Sistem 4. yıldızdan önemli
  Dergisi'ne röportaj veren yine çarpıcı açıklamalar yaptı. Tecrübeli oyuncu, ile yaşanan 4. yıldız yarışıyla ilgili olarak, "O rekabetin olması çok güzel. Dördüncü yıldızı çok mu istiyorum? Evet, tarihte bunu kazanan sporcular arasında yer almayı, Galatasaray tarihine bunu armağan etmeyi çok istiyorum. Ancak bana, 'dördüncü yıldız mı yoksa uzun yıllar işleyecek bir sistem mi?' diye sorarsanız, ben başarı getirecek sistemi tercih ederim. O zaman dördüncü yıldızı belki geç takabilirsiniz ama beşinci yıldızı, hatta altıncı yıldızı herkesten önce kazanırsınız" dedi.

  BiRLiKTELiK ŞART
  "İyi bir takımız. Yetenekli oyuncular var. Çok da çalışıyoruz. Uzun bir maratonun içindeyiz. Eğer bu koşuda önümüze çıkan engelleri aşmak istiyorsak, takım olarak birliktelik içinde hareket etmeliyiz."

  KOLAYI SEViYORUZ
  "'de tepki de eleştiri de ölçüsüz. Almanya'da hoca olmak için büyük fedakarlık yapmanız gerek. Çok önemli bir formasyona giriyorsunuz. Türkiye'de ise malesef kolaya kaçılıyor. Sistem sorunu var."
  1. 02 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 02:15

  Sistem 4. yıldızdan önemli haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN