Koyunlara pabuç bırakmayın

Florya'ya giderek G.Saraylı oyunculara destek veren başkan , "Maç kaybedebilirsiniz ama cesaretinizi asla kaybetmeyin. Ben burada aslanlar görüyorum, koyunlara pabuç bırakmayın" dedi

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 24 Mart 2014 Pazartesi 19:09
Yönetim Kurulu, son maçlarda alınan başarısız sonuçlar nedeniyle eleştirilerin hedefi olan takımına moral verdi.

Galatasaray TV'de yapılan açıklamada, kulüp başkanı ve yönetim kurulu üyelerinin, Florya Metin Oktay Tesisleri'nde gerçekleştirilen yönetim kurulu toplantısının ardından, Ziraat Kupası yarı finalinde yarın ile karşılaşacak futbol takımının antrenmanı öncesi soyunma odasını ziyaret ettiği duyuruldu.

Oyunculara hitaben bir konuşma yapan başkan Aysal'ın, "Biz buraya hesap sormak için, sizlerin performansını değerlendirmek için değil, 25 milyon taraftarın size olan güvenini iletmek için geldik" dediği aktarıldı.

Son zamanlardaki yayınların amacının, kendisini, teknik direktör Roberto Mancini'yi ve futbolculara eleştirmek olmadığını dile getiren Aysal'ın, "Asıl amaç maalesef Galatasaray'ın içini karıştırmaktır. Büyük camialar, büyüklüklerini asıl zor günlerinde gösterirler. Hepimiz aynı gemideyiz ve zor günleri birlikte aşacağız. Maç kaybedebilirsiniz ama cesaretinizi asla kaybetmeyin. Ben burada aslanlar görüyorum, koyunlara pabuç bırakmayın" ifadelerini kullandığı vurgulandı.

Öte yandan, Ünal Aysal ve yöneticiler, toplu halde takımın antrenmanını izledi.
BİZE ULAŞIN