Figüran değiliz - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
17 Eylül 2019, Salı

Figüran değiliz

Figüran değiliz

Yönetici Cibara'ya 'Başkanın ibrikçibaşısı' dediği iddiasını yalanlayan , "Takımdan iyi beklemek hakkımız. Biz de yöneticiyiz, figüran değil. Ruhsuz futbola üzüldük" dedi

G.Saray Yönetim Kurulu üyesi , Londra dönüşü uçakta Mehmet Cibara ile tartıştığı iddiasını yalanladı. 360 'a konuşan Nas, "Mehmet'le bırakın tartışmayı, konuşmadık bile. Oturma planı ile ilgili başka bir yöneticiyle konuştuk. Futbolcuların uyumaları için business bölüme alındığını söyledi, o kadar. Futbolcularla ilgili bir şikayetim de söz konusu değil" ifadesini kullandı. G.Saray'ın futbolcularını her zaman el üstünde tuttuğunu hatırlatan Adnan Nas, şöyle devam etti:

Yakınmamız doğal
"Biz de burada yöneticiyiz, figüran değiliz. İyi performans beklemek hakkımız. maçında skora değil ama ruhsuz futbola üzüldük. Aramızda tabii ki yakınmalar oldu." Nas, Mehmet Cibara'ya 'Başkanın ibrikçibaşısı' dediği iddiası için de, "Bunlar çirkin şeyler. Başkanın ibrikçibaşına ihtiyacı yok. Biz daha ciddi konularla uğraşıyoruz" yorumunu yaptı.
  1. 22.3.2014

Figüran değiliz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN