Başarı havadan gelmez - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
19 Eylül 2019, Perşembe

Başarı havadan gelmez

Başarı havadan gelmez

Yeni dönemde önemli işlere imza atacaklarını belirten Aysal, "Olaylara hissi yaklaşmıyorum. Görev adamıyım. Görevlerim, hedeflerim belli. Yeni yönetimimiz kendisini ispat edecekler" dedi

Yeniden başkanlığa seçilen , 'ı Avrupa'nın sayılı kulüpleri arasına sokabilmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Yeni dönemde 'az reklam, çok iş' mantığı ile hareket edeceklerini kaydeden Aysal, "Göreceksiniz bu dönemimizde arkadaşlarım tam bir Avrupa kulübünün yöneticileri gibi çalışarak kendilerini ispat edecekler. Bunun net örneğini şampiyonlukta gördük. Sahaya bir yönetici bile indirmedim. Bu bir mesajdı. Yeni yönetimdeki arkadaşlarım bu prensiple çalışacak" dedi. Olaylara kesinlikle hissi yaklaşmadığını kaydeden Galatasaray Başkanı, "Görev adamıyım. Görevlerim, hedeflerim belli. Başarı havadan gelmez. Doğru ortamı oluşturduğumuzda başarı kaçınılmaz olur.
Biz de bunu yapacağız" diye konuştu.
  1. 1.7.2013

Başarı havadan gelmez haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN