sunar

"Biz Türk futbolunun iyiliği için savaşıyoruz, birileri ise tansiyonu yükseltiyor. G.Saray kültüründe ispiyonculuk hoş karşılanmaz"

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 22 Şubat 2012 Çarşamba 22:03 Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2012 Perşembe 01:50

TÜRK FUTBOLU HASSAS DURUMDA
Son gelişmeleri değerlendiren başkan yardımcısı , sert ifadeler kullandı. GSTV'de Gündem isimli programa katılan Öztürk, "Türk futbolu çok hassas bir durumda. O nedenle yapıcı olmak ve konuştuklarımıza dikkat etmemiz gerek. Nefret tohumları ekmek yerine, gerginliği azaltmaya çalışmalıyız. Biz Türk futbolunun iyiliği için savaşırken, birileri tansiyonu yükseltmeye çalışıyor. G.Saray'ı kaosun içine çekmek isteyenler başarılı olamayacak" dedi.

PLAY-OFF SÜPER LİG'E UYGUN DEĞİL
Yaşanan her şeyi not ettiklerini belirten Öztürk, şöyle devam etti: "Taraftarımız kesinlikle tahriklere kapılmasın. Kimseden korkumuz yok ama kaos gündemi oluşmasın diye her şeye cevap vermiyoruz. Zamanı geldiğinde gerekeni yaparız. Bize yöneltilen her suçlamayı da ciddiye almıyoruz. G.Saray kültüründe ispiyon hoş karşılanmaz. İspiyona ihtiyacımız da yok. Play-off, takım sayısı fazla olduğu için bize uygun bir sistem değil. Gelecek sezon olacağını sanmıyorum."

BİZE ULAŞIN