Görülmemiş operasyon az sonra

Mehmet Batdal, Aydın ve Serkan yolcu. Baros dışında Stancu, Pino, Cana ve Sarp'ın gidişi de süpriz olmaz

SAVAŞ ÇORLU Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 28 Haziran 2011 Salı 23:49 Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2011 Çarşamba 09:44
15 futbolcu banko kalacak
, Florya'nın tek patronu oldu, neşteri vuruyor. Takımı yeni baştan yaratacak. Yeni transferlerle beraber şu anda 15 oyuncu kalacak gibi görünüyor. 17'lik gözde golcü Okan Derici'ye Fatih Terim'in çok güvendiği ve mutlaka şans vereceği öğrenildi. Tecrübeli hoca, bir kaleci, bir orta saha, bir kanat ve bir de forvet alarak transferi bitirecek. Böylece kadro 19'a ulaşacak. Durumu belli olmayanlardan kalacak futbolcularla birlikte Fatih Terim 24 kişilik kadroyu oluşturacak.

İsimler kampta netleşecek
BAROS'un çok sık katlanması ve disiplinsiz olması konusu, Terim'i kaygılandırıyor. Aykut Erçetin yeni kaleci alınacağı için büyük ihtimalle gidecek. Terim'in Ufuk ile Aykut arasındaki tercihini Ufuk'tan yana kullanması bekleniyor. Müzmin sakat Çağlar'ın kalma şansı da yok gibi. Stancu ve Pino cazip teklif gelmesi halinde gönderilecek. Lorik Cana için Lazio'dan haber bekleniyor. Genç oyuncular Anıl ile Musa'nın kaderi ise kamplarda çizilecek.

BİZE ULAŞIN