Ya zirve ya hiç

G.Saray başkanı: Burada ilk sırada değilseniz diğer tüm neticeler başarısızlıktır. Frank ile hiç sıkıntımız olmadı ama ayrılık şarttı

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 31 Ekim 2010 Pazar 00:57 Güncelleme Tarihi: 01 Kasım 2010 Pazartesi 12:45
Türkiye'nin imajına katkı
G.Saray Başkanı , eski teknik direktörleri ve ekibini takımın başına getirirken büyük beklentiler içinde olduklarını söyledi. Polat, 'ye yaptığı açıklamada, "G.Saray'da birinci değilseniz diğer bütün neticeler sizin için başarısızlıktır" diyerek sözlerini şöyle sürdürdü: "1.5 yıla yakın bir süre beraber çalıştık. En ufak bir sıkıntımız olmadı. Türkiye'nin imajı açısından da mükemmel bir birliktelik idi. Ancak başarı gelmedi" dedi.

Dostluğumuz devam ediyor
Rijkaard ile dostluklarının devam ettiğini kaydeden Polat, "Zaten kendisini davet ettim ve yeni stadımızın açılışına da gelecek. İlişkilerimiz sürecek. Futbol dünyası küçüktür. Önümüzdeki yıllarda Rijkaard ve G.Saray'ın yolları herhangi bir platformda tekrar kesişebilir. Hiçbir teknik direktörümüzle kötü ayrılmadık. Sezon ortası dahi olsa iyi ilişkiler içinde, dostluk anlayışı ve sevgi, saygı içinde ayrıldık. Rijkaard'la da öyle oldu. Ben ona başarılar diliyorum" diye konuştu.

SON DAKİKA