Jübile zamanları geldi – Fotomaç – 21 Mart 2017 ;
HEPSİ
  19 Kasım 2017, Pazar

  Jübile zamanları geldi

  Jübile zamanları geldi

  Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2. Futbol Zirvesi'nde referandum mesajı da verdi. “Aslında bunların siyasette jübile zamanı çoktan gelmiş ama hâlâ direniyorlar. Daha önce 7 defa yenilmişlerdi. İnşallah 16 Nisan’da 8. defa yenilecekler. İnşallah bu defa mesajı alırlar”

  , 2. Futbol Zirvesi'nde 16 Nisan'da yapılacak anayasa değişikliği referandumu konusunda da mesajlar verdi. Erdoğan, muhalefetin her seçim döneminde oy almak için kollarına girdikleri gençlere, seçilme hakkı verilmesine dahi tahammülü olmadığını söyledi. Şimd i gençlerin 18 yaşında parlamentoya girmesinin önünü açtıklarını ifade eden Tayyip Erdoğan, 19, 20, 21, 22, 23 ve 24 yaşındaki gençlerin parlamentoya girebilmesinin genç, dinamik, ilim, irfan sahibi bir gençliğin parlamentoda yer alacağı anlamına geldiğini dile getirdi.

  MİLLETTEN KORKUYOR
  Erdoğan , "Milletten korkan, gençlerden çekinen bir anlayışla Türkiye'nin geleceği inşa edilebilir mi? Aslında bunların siyasette jübile zamanı çoktan gelmiş ama hâlâ direniyorlar. Onun için de çıktıkları tüm maçlarda yeniliyorlar. Daha önce 7 defa yenilmişlerdi. İnşallah 16 Nisan'da 8. defa yenilecekler. İnşallah bu defa mesajı alırlar" dedi.
  1. 21 Mart 2017, Salı
  2. Güncelleme: 00:09

  Jübile zamanları geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.