2015'te de Yılın Gazetesi

'nin organizasyonunda halk oyu ile birinci seçilen 6 yıldır bu ödülü kimseye kaptırmıyor

Futbol Haberleri Giriş Tarihi: 23 Aralık 2015 Çarşamba 00:00
XBody 14. Ödülleri Hilton Convention'da yapılan görkemli bir törenle sahiplerini buldu. ' Türkiye'nin organizasyonunda halk oylaması ile birinci olanların ödüllerini aldığı gecede Fotomaç Gazetesi, 2015 yılı değerlendirmesinde yine "" ödülüne layık görüldü. Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni , ödülü Mehmet Işık'ın elinden alırken, "Fotomaç'ı bu anlamlı ödüle layık gören Türk halkına çok teşekkür ediyorum" dedi.

Amokachi, Secco ve Zaccheroni
Tekrar İstanbul'a gelmekten büyük mutluluk duyduğunu belirten Beşiktaş'ın eski futbolcularından Daniel Amokachi ödülünü İstanbul Valisi Vasip Şahin'in elinden aldı. Geceye katılıp ödül alan teknik direktör Alberto Zaccheroni ile eski futbolculardan Alessi Secco büyük ilgi gördü. Organizasyon Tertip Komitesi Başkanı Turgay Kıran ve Kurucu Başkan Nedim Delibaş'ın ödülleri dağıttığı gecede Yılın Erkek Sporcusu, Kenan Sofuoğlu, Kadın Sporcusu ise Viktoria Zeynep Gümüş oldu. Yılın Transferi Samuel Eto'o olurken transferi yapan Başkanı Gültekin Gencer ile onu getiren menejeri Özkan Doğan'a da ödül verildi.

BU ANLAMLI ÖDÜL İÇİN TEŞEKKÜRLER TÜRKİYE
"Yılın Spor Gazetesi" ödülünü Memoil Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Işık'tan alan Zeki Uzundurukan, "Bizi seçen Türk halkına teşekkürler" dedi

M.Yılmaz ŞENOL

BİZE ULAŞIN