E-bilet'in eksikleri giderilecek – Fotomaç – 15 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  E-bilet'in eksikleri giderilecek

  E-bilet'in eksikleri giderilecek

  Bakan , e-bilet sistemi konusunda eksikliklerin hızlı bir şekilde giderilmesi kararının alındığını bildirdi. E-bilet ihalesini almış özel kuruluşun da bu konuda çalışmalarına devam ettiğine işaret eden Kılıç, " ve Kulüpler Birliği Vakfı da büyük bir çaba içindeler" dedi.

  Gençlik ve Bakanı , Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı üyelerini kabul etti. Bakanlık binasında gerçekleşen kabulün ardından açıklamalarda bulunan Kılıç, futbolla ilgili güncel, yapısal ve mali konuları görüştüklerini söyledi. Bakan Kılıç, Kulüpler Birliği Vakfı toplantısının ardından yapılan basın açıklamasına atıfta bulunarak, bu çerçevede birlik ve beraberlik noktasında durduklarını ve bundan memnuniyet duyduğunu belirtti. Kılıç, toplantıda "birlik ve beraberlik" görüşünün ön plana çıktığını vurgulayarak, "Özellikle aile ortamı içindeki toplantılarda açık müzakere ve fikir alışverişimizin, futbolumuzun gelecekte daha kuvvetli şekilde ilerlemesine katkı sağlayacağına inanıyorum. Kardeşlik, birlik ve beraberlik ortamının çok önemli olduğu konusunda hepimiz hemfikiriz" diye konuştu. Görüşmede mali konulardaki başlıkların da gündeme geldiğini anlatan Kılıç, sözlerini şöyle sürdürdü: "Yapısal birtakım çalışmaları, kulübümüz yönetimiyle ilgili yasa çalışmalarını da görüştük. Bunların da gelecekte nasıl şekillenmesi konusunda ortak akılda yolumuza devam edeceğimizi görmekten memnun oldum. Sorunların hepsini çözeceğiz..."

  1. 15 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 01:57

  E-bilet'in eksikleri giderilecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN