Mükemmel açılış – Fotomaç – 26 Mart 2013 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Mükemmel açılış

  Mükemmel açılış

  tarafından "Mükemmeliyet Merkezi"seçilen Acıbadem Fulya Sporcu Sağlığı Merkezi'nin resmi açılış töreni dün yapıldı

  tarafından "Mükemmeliyet Merkezi'' seçilen Acıbadem Fulya Sporcu Sağlığı Merkezi'nin resmi açılışı dün yapıldı. Fulya'daki hastanede düzenlenen törende, FIFA sertifikasının verilmesinin ardından açılış gerçekleştirildi. Törene FIFA Genel Sekreteri Jerome Valcke, FIFA Sağlık Heyeti Baş Danışmanı Prof. Dr. Jiri Dvorak, 1. Asbaşkanı ve FIFA İcra Kurulu Üyesi ve Acıbadem Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı da katıldı.

  Dünyada başka bir örneği yok
  Birçok takımın yanında bireysel milli sporcuların da sağlık sponsorluğunu yaptıklarını belirten Aydınlı, "Azerbaycan, Bulgaristan, Romanya ve Sırbistan'dan 9 kulübünün de sağlık sponsoruyuz. Bu büyüklükte sağlık sponsorluğunun dünyada başka bir örneği olduğunu sanmıyorum'' dedi. Konuşmanınardından FIFA Genel Sekreteri Valcke, Aydınlar'a FIFA sertifikasını sundu. Sertifika töreninin ardından sahnede sembolik olarak kesilen kurdeleyle merkezin resmi açılışı yapıldı.
  1. 26 Mart 2013, Salı
  2. Güncelleme: 23:40

  Mükemmel açılış haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN