Görevsizlik talebi reddedildi - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
23 Eylül 2019, Pazartesi

Görevsizlik talebi reddedildi

Görevsizlik talebi reddedildi

Sanık avukatları görevsizlik ve yetkisizlik talebinde bulundu. Mahkeme Heyeti ise reddetti

Sanık avukatları, dün Mahkeme Heyeti'ne görevsizlik ve yetkisizlik talebinde bulundu ve dosyanın Kadıköy 3. Asliye Mahkemesi'ne gönderilmesini istediler. 'ın avukatlarından Prof. Dr. , "Müvekkilim için haksız ekonomik çıkar sağlamak için örgüt kurmak suçlaması bulunuyor. 'Cebir ve şiddet içermiyor' yazsa da 'eğilim içindedir' deniliyor. Hiçbir hakim ya da savcı varsayıma dayanarak suç isnat edemez. Bir an önce görevsizlik kararı, beraberinde tahliyeye kararı verilmelidir" diye konuştu. 'ın avukatı da "Bu iddianame çakma bir iddianamedir. Müvekkilim örgüt üyesi olarak dinlenmiştir. Ama iddianamede müvekkilime ilişkin örgüt üye suçlaması bulunmamaktadır" dedi. Değerlendirme için 5 dakika ara veren Mahkeme Başkanı , taleplerin reddedildiğini bildirdi.

  1. 21.2.2012

Görevsizlik talebi reddedildi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN