Usta kalemden o isme övgü! " için biçilmiş kaptan"

'in 9. haftasında , deplasmanda karşı karşıya geldiği 'ni 5-1 mağlup ederek haftayı 3 puanla kapattı. Fotomaç Gazetesi Yazarı Hakkı Yalçın da hem mücadeleyi hem de sarı-lacivertli takımı yorumladı. İşte o yazı...

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 24 Kasım 2020 Salı 10:15

Mesele kadro zenginliği olduğunda dinlendirilen as oyuncular yedeklerle sınanır. ve Caner'in sahadaki varlıklarının ne çok şey ifade ettiğini maçının ikinci yarısındaki takımında görürüz.

Ve futbol adına gerekenleri de görürüz. Perotti'nin için biçilmiş kaftan olduğunu. Caner'in çakılı oynayan Novak'ın durağanlığını örtbas ettiğini, 'ın rakip alana bindirme zenginliğinin orta alandaki diğer futbolcularda bulunmadığını da ifşa ederiz.

Bazı maçlar tek devrelik futbolla sınanırken, 'nin ikinci yarıdaki futboluna alkışlarımızı göndeririz.

Halil Umut Meler'in verdiği penaltı bence tartışmalı bir karardı. Fenerbahçeli bir arkadaşım, " aleyhine böyle penaltılar çok verildi" dedi. "Bana kötüyü örnek gösterme" dedim.

Ve asıl tehlikeyi işaret ettim. "Unutulmasın ki o düdükler yarın 'nin sırtına saplanması gereken hançerlerin şimdiki zaman hediyesi olabilir!"

Sustu, böyle hakemlerin salt adaletin temsilcisi olmadığını bildiği için sustu. Bizler yıllardır böyle hakemlere karşı mücadele veriyoruz ve futbolun başına ne geliyorsa onlardan geliyor.

SON DAKİKA