'ın yeni hedefi belli oldu! 'den sonra...

'de son dakika haberi... Sarı lacivertlilerde forma bulup bulamayacağı tartışma konusu olurken A Milli Futbol Takımı'nda attığı gollerle yıldızını yeniden parlatan 'ın, gelecek hedefi belli oldu.

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 17 Ekim 2020 Cumartesi 09:17

'nin büyük beklentilerle kadrosuna kattığı ancak inişli çıkışlı performansı sebebiyle güven problemi yaşatan kendine geldi.

Başkan Ali Koç ile sportif direktör Emre Belözoğlu'nun yakından ilgilendiği, teknik direktör Erol Bulut'un güven verdiği Ozan kendini futbola adadı.

Rize maçında yedek soyununca soluğu Bulut'un karşısında alan Ozan, hocasının, "Sadece futbola odaklan. Ben sana güveniyorum ama oynamak için çok daha iyi olmalısın" sözünü dinledi ve farkını ortaya koydu.

AVRUPA'YA ADIM ADIM
Başkan Ali Koç'un Emre Belözoğlu'nu da yanına alıp Ozan Tufan'ın nişan töreni için özel uçak kaldırması da millî oyuncunun motivasyonunu katladı. Erol Bulut'un on numara pozisyonunda şans verdiği Ozan, millî takımdaki oyunu ve attığı gollerle performansını katlarken, piyasasını da yükseltti.

Türkiye Gazetesi'nda yer alan habere göre, Avrupa devlerinin yakından takip ettiği oyuncunun talipleri artmaya başladı. Sözleşmesinde 20 milyon avro serbest kalma bedeli olan Ozan'ın hedefi EURO 2020'de tavan yapıp Avrupa'ya adım atmak.

BİZE ULAŞIN