Ali Koç başkanlığa adaylığını açıkladı! – Fotomaç – 03 Haziran 2017 ;
HEPSİ
  25 Kasım 2017, Cumartesi

  Ali Koç başkanlığa adaylığını açıkladı!

  Ali Koç başkanlığa adaylığını açıkladı!

  Fenerbahçe Mali Genel Kurulu'nda konuşan Ali Koç, Fenerbahçe başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

  Koç'un açıklama yaptığı sırada Aziz Yıldırım salonda yer almazken; Koç'un açıklamaları sık sık alkışlarla kesildi.

  Mayıs 2018'deki seçimli genel kurulunda aday olacağını yineleyen Ali Koç, "Zamanı geldiği zaman elimi, taşın altına koyacağımı ifade etmiştim. Ben bugün yine aynı noktadayım, kararlığımı göstermek için kürsüdeyim. Mayıs 2018'de yapılacak olan kongrede önce Allah'ın izniyle daha sonra da sizlerin izniyle Fenerbahçe Spor Kulübü'ne başkan adayı olduğumu açıklamak isterim. Fenerbahçe için mücadele hazır olduğumu da belirtmek isterim. Sürekli açıklama yapmayı tercih etmiyorum, bundan sonra yapmayacağım. Bizzat tarafımdan yapılmadığı sürece hiçbir açıklamaya itibar etmemenizi rica ediyorum" şeklinde konuştu.

  Fenerbahçe'de birlik ve beraberliğe ihtiyacı olduğunu ifade eden Koç, "Hepimizin ortak aşkı Fenerbahçe'dir ve Fenerbahçe taraftarıyla vardı, kombinelerinizi alın ve camia olarak kenetlenmeye hepimizin ihtiyacı var, yönetimiz elinden geleni yapmaya çalışıyor, çubukluyu her platformda desteklememiz gerekiyor, hep beraber bunu sağlamak zorundayız" dedi.

  1. 03 Haziran 2017, Cumartesi
  2. Güncelleme: 14:20

  Ali Koç başkanlığa adaylığını açıkladı! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.