Neyin kanunu – Fotomaç – 29 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Neyin kanunu

  Neyin kanunu

  Hakemlere, sözlü ve fiili eylemlerde maçı tatil yetkisi verilmesini kasıtlı bulan Uslu: 'nin önünü kesemezler. Bizi engelleyecek güç yok!

  Genel Sekreteri ve Basın Sözcüsü , FB TV'ye gündemdeki konularla ilgili açıklamalar yaptı. İlk olarak sabah İstanbul Valisi Vasip Şahin'e gerçekleştirdikleri ziyareti değerlendiren Uslu, "Sayın Vali'yi epeydir ziyaret etmek istiyorduk. Olumlu bir görüşme oldu" dedi. Uslu, sözlü veya fiili saldırı halinde hakemlere maçı tatil etme yetkisi verilmesi hakkında ise, "Yanlış işler oluyor. Biz sportif olarak mücadele ediyoruz ama sportif mücadelenin dışında da bazı şeyler oluyor" diye konuştu. Mahmut Uslu, sözlerini şöyle sürdürdü:

  Bize karşı çalışıyorlar
  "Hiçbir şey olmadan yeni kanunlar çıkarıyorlar. Yeni yeni bir takım yönetmelikler yayınlıyorlar. Bunların hiçbirinin pratikte geçerliliği yok. Biz güçlü, birlikte olduğumuz müddetçe, bizi engelleyecek herhangi bir güç görmüyoruz Fenerbahçe olarak. Her branşta şampiyonluğa oynuyoruz; bu kolay iş değil. Tabii ki insanlar bize rakip çıkıyor, bize karşı, bizim şampiyon olmamamız için uğraşıyorlar."
  1. 29 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 21:52
  Etiketler:

  Neyin kanunu haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN