Beni iyileştirin – Fotomaç – 29 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Beni iyileştirin

  Beni iyileştirin

  F.Bahçe için hayatını hiçe sayan , doktorları ve eşinin karşı çıkmasına karşın, önce Vali Vasip Şahin'i ziyaret etti, sonra da 100. Fenerium'un açılışına katıldı

  Başkanı 'ın, yaklaşık 3 günden beri yüksek tansiyon şikayeti nedeniyle evinde tedavi gördüğü öğrenildi. Doktorların bir an olsun başından ayrılmadığı Yıldırım'ın ise "Benim bir an önce ayağa kalkmam gerekiyor. Daha önceden belirlenmiş Fenerium mağazasının açılışı var. Mutlaka orada olmam gerekiyor" şeklindeki isteğine, doktorların kesinlikle karşı çıktığı bildirildi. Yoğun tedavi programı sonrası tansiyonu makul seviyeye düşürülen ve doktorların yatak istirahati verdiği Yıldırım'ı, kimse açılışa gitme kararından döndüremedi.

  Saatlerce ayaktaydı
  Doktorları ve eşinin yoğun çabalarına karşın yine de yollara düşen Yıldırım, önce İstanbul Valisi Vasip Şahin'i, yöneticilerle birlikte makamında ziyaret etti ve sıkıntıları dile getirdi. Ardından da Ortaköy'de bulunan 100. Fenerium Mağazası'nın açılışına katıldı. Saatlerce ayakta kalan, sarı-lacivertli taraftarlara imza dağıtan ve fotoğraf çektiren Aziz Yıldırım'ın, oldukça halsiz ve bitkin bir durumda olduğu gözlendi.

  Emre BOL
  1. 29 Kasım 2014, Cumartesi
  2. Güncelleme: 00:48

  Beni iyileştirin haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN