Gökhan ateşle oynuyor – Fotomaç – 28 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Gökhan ateşle oynuyor

  Gökhan ateşle oynuyor

  F.Bahçe'nin sağ çizgideki dinamosunun, sürekli ilaç kullanmaktan dolayı vücudunun pek çok ağrı kesiciye karşı direnç kazandığı ve her seferinde ağrılarının dindirilmesi için daha güçlü ilaçlar kullanmak zorunda olduğu bildirildi

  , 'nin başarısı için adeta kendini paralıyor! Hemen her karşılaşmada sakatlanan, bir sonraki maçta yer alabilmek için ise hafta boyunca tedavi gören milli futbolcu, bu yüzden son iki sezonda haftada ortalama 2-3 antrenmana çıkabildi.

  Sakat sakat oynuyor
  Önceki sezonu sakat omuzla tamamlayan Gökhan, ameliyatı ancak sezon sonunda olmuştu. Gökhan'ın fedakarlığı bununla da sınırlı kalmadı. Geçen sezon da birçok karşılaşmaya sakat sakat çıktı. Tıpkı bu sezon olduğu gibi. Yıldız futbolcunun Bursa maçına da kasığındaki kas yırtığına rağmen çıktığı belirlenirken, acısını hissetmemek için iğne olduğu belirtildi. Üstüne maçta bir de sol ayak bileğine darbe alan fedakar futbolcu, şimdi ise bu sakatlığı ile mücadele veriyor.

  İlaçlar 'yan etki' yaptı
  Fenerbahçe 'nin olmazsa olmazı olan ve takımını yalnız bırakmamak için büyük bir özveri gösteren Gökhan Gönül'ün, maçların yüzde 80'ine iğne ile çıktığı, sürekli ilaç kullandığı için vücudunun pek çok ağrı kesiciye karşı direnç kazandığı ortaya çıktı. Gökhan'ın, ağrılarının dindirilmesi için her seferinde daha güçlü ilaçlar kullanmak zorunda olduğu ifade edilirken, çok fazla ilaç tüketmekten dolayı hücre aralarında, dokularda ve damarların iç yüzeyinde yağlanmalar oluştuğu vurgulandı.
  1. 28 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 00:50

  Gökhan ateşle oynuyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN