Daha şimdiden 100 bin üye – Fotomaç – 11 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Daha şimdiden 100 bin üye

  Daha şimdiden 100 bin üye
  'de "Hedef 1 Milyon Üye" kampanyası tüm hızıyla devam ederken, rakamlar başkan 'ı keyiflendirecek seviyelere ulaştı. Resmi startı 15 Ekim tarihinde düzenlenen lansmanla verilen kampanyada henüz 1 ay bile dolmamış olmasına rağmen 100 bine yakın Fenerbahçelinin kulübe üye oldu.

  Şampiyonluk gelirse çıta yükselir
  Kampanyada 1 milyon üyeye ulaşılması için 5 yıllık süre verilirken, yıl sonuna kadar 200 bin kişinin kulübe üye olmasının beklendiği öngörüsü ise başkanı daha da coşturdu. 'ın, yıl sonuna kadar 200 bin kişinin kulübe olması durumunda mayıs ayında şampiyonluğun da gelmesiyle 500 bin üye barajını daha ilk yıl dolmadan devirecekleri inancını çalışma arkadaşlarıyla paylaştığı bildirildi. '

  'Nazar değdirmek istemiyorum'

  Her gün yüzlerce kişinin kampanyaya üye olmasıyla coşkusu artan başkanın sürekli olarak, "Nazar değdirmek istemiyorum ama 5 yıl dolmadan biz 1 milyon barajını geçeriz. Sonrasında da önünü alamayız. Taraftarımız kulübüne sahip çıkıyor. İşte gerçek Fenerbahçelilik budur" dediği öğrenildi.

  1. 11 Kasım 2014, Salı
  2. Güncelleme: 01:19

  Daha şimdiden 100 bin üye haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN