F.Bahçe: Erken çıkma ya da terk etme yok - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
14 Ekim 2019, Pazartesi

F.Bahçe: Erken çıkma ya da terk etme yok

F.Bahçe: Erken çıkma ya da terk etme yok

Kulübü'nden yapılan açıklamada, kulüp başkanvekili Nihat Özdemir ile asbaşkanı Cihan Kamer'in, bugün İstanbul'da gerçekleştirilen Kulüpler Birliği Vakfı toplantısını erken terk ettiğine yönelik haberlerin gerçeği yansıtmadığı belirtildi.

Kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada, bazı internet sitelerinde, Nihat Özdemir ile Cihan Kamer'in toplantıyı erken terk ettiğine dair birtakım haberlerin yer aldığı ifade edilerek, şöyle denildi:
''Sayın Özdemir ve Sayın Kamer'in toplantıdan erken çıkması ya da toplantıyı terk etmesi gibi bir durum kesinlikle söz konusu değildir. Toplantının sona ermesi ile birlikte; Sayın Özdemir ve Sayın Kamer'den önce salondan çıkan kulüp başkanları olmuş hatta bu toplantının yapıldığı yerin önünden canlı yayın yapan televizyon kanalları tarafından da görüntülenmiştir.

Hal böyle iken, yöneticilerimiz hakkında, 'toplantıyı terk ettiler' şeklinde haberler yapılması düşündürücüdür.''
  1. 07.02.2012
  2. Güncelleme: 07.02.2012 22:56

F.Bahçe: Erken çıkma ya da terk etme yok haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN