Amansız takip

Diarra da kulübü de rakamda yüksek uçuyor. Ancak Kanarya vazgeçmiyor. Marca "F.Bahçe, Lass'ın son durumunu sordu" diye yazdı

Fenerbahçe Haberleri Giriş Tarihi: 29 Haziran 2011 Çarşamba 00:34 Güncelleme Tarihi: 29 Haziran 2011 Çarşamba 11:37
İspanyol basını, 'nin 'li için hâlâ beklemede olduğunu yazdı. Marca gazetesi, 25 milyon euro gibi dudak uçuklatan bir bonservis bedeli bulunduğunu ileri sürdüğü Diarra'ya Fenerbahçe'nin yanı sıra Juventus, Chelsea, Arsenal ve Portsmouth kulüplerinin talip olduğunu ileri sürdü. Fransız yıldızın gözünün Premier Lig'de olduğunu bildiren haberde, Fenerbahçe'nin Diarra'yı çok istediğini ve son dakikaya kadar bu transferden vazgeçmeyi düşünmediği ifade edilirken, "Türk kulübü, Real Madrid'den Lassana'ın son durumunu sordu" denildi.

İSPANYA'DA KALMASI ZOR
Gönlü Ada'da olan ancak oradaki hızlı futbola ayak uyduramayacağını düşündüğü için Juventus'tan gelen teklife de sıcak baktığı belirtilen 26 yaşındaki oyuncunun İspanya'da kalmasının zor olduğu ifade edilirken, "Real Madrid, Fabio Coentrao'yu almak için Lass Diarra'yı satmak istiyor" yorumu yapıldı. Fenerbahçe Teknik Direktör Aykut Kocaman, Fotomaç'a yaptığı açıklamada, "Lassana Diarra için Real Madrid bizden 15 milyon euro talep etti. Bu parayı verebilirdik ancak oyuncu yıllık 6 milyon euro isteyince görüşmeleri askıya aldık" demişti.

BİZE ULAŞIN