Önemli işlere İmza attık – Fotomaç – 19 Ağustos 2017 ;
HEPSİ
  23 Kasım 2017, Perşembe

  Önemli işlere İmza attık

  Önemli işlere İmza attık
  Yüksek İstişare Kurulu Üyesi ve , Karesispor Okulu'nu ziyaret etti. Erdoğan ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ile beraber ok attı. TÜGVA İl Temsilciliği'nin açılışını gerçekleştiren Erdoğan, Yılmaz ile birlikte Karesi Spor Okulu'nun yaz dönemi kurslarının devam ettiği Fatih İlkokulu'nu ziyaret etti. Okul bahçelerinde yüzen, kaykaya binen, top oynayan çocuklarla yakından ilgilenerek sohbet eden Erdoğan, çocukların binicilik eğitimi de aldığı okul bahçesinde ata bindi ve Başkan Yılmaz ile birlikte 'Ya Hakk' diyerek ok attı.

  'TEŞEKKÜR EDİYORUZ'
  Erdoğan, "Geleneksel sporlarımızı çok önemsiyoruz. Unutulmaya yüz tutmuş, yitik değerlerimizin yeniden hak ettiği yere gelmesi adına Karesi Belediyesi de önemli işlere imza atıyor. Görüyorum ki Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz; okul, havuz ve okçuluk sporunu birleştirerek bu işi bitirmiş. Kendilerine teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.
  1. 19 Ağustos 2017, Cumartesi
  2. Güncelleme: 02:11

  Önemli işlere İmza attık haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.