Turnuvalar (Ülkeler) - Avrupa Şampiyonası Elemeleri | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:45 MS |
MS
|
7:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:45 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:45 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:45 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Türkiye (Diğer) - 2. Lig | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 |
Fransa - Coupe de France | İY | |||||
15:45 MS |
MS
|
1:1 | ||||
15:45 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:45 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:4 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
17:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
19:00 | -:- | |||||
19:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
19:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:30 MS |
MS
|
0:4 | ||||
20:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
20:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
21:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
21:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
21:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
22:00 MS |
MS
|
0:3 |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 1 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 |
Turnuvalar (Ülkeler) - Dünya Şampiyonası Elemeler,Afrika | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 2 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
2:0 |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 3 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:1 |
Turnuvalar (Ülkeler) - CONCACAF Uluslar Ligi | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
02:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
02:30 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
05:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
22:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları | İY | |||||
22:45 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM |
Turnuvalar (Kulüpler) - CAF Champions League, Women | İY | |||||
23:00 MS |
MS
|
-:- |
Türkiye (Diğer) - 3. Lig, Grup 4 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:1 |
İngiltere - Football League Trophy | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Lig 1 | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Lig 2 | İY | |||||
15:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS |
MS
|
4:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
İngiltere - Ulusal Lig | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
İspanya - LaLiga 2 | İY | |||||
18:15 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
İspanya - Premier Lig, Bayanlar | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
22:30 MS |
MS
|
0:1 |
İspanya - Primera Federacion | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
21:00 MS |
MS
|
0:0 |
İspanya - Segunda Federacion | İY | |||||
17:45 MS |
MS
|
1:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
18:30 MS |
MS
|
0:2 | ||||
18:45 MS |
MS
|
1:1 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
19:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:00 MS |
MS
|
1:0 |
Fransa - Championnat National U19 | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Fransa - Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
16:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:30 MS |
MS
|
2:0 | ||||
16:30 MS |
MS
|
1:0 |
İtalya - Serie A, Kadınlar | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- |
İtalya - Serie C, Grup A | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:15 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:15 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM |
İtalya - Serie C, Grup B | İY | |||||
18:15 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
İtalya - Serie C, Grup C | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:15 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:15 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
20:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Hollanda - Eredivisie,Kadınlar | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Hollanda - Tweede Divisie | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
16:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
0:2 | ||||
16:30 MS |
MS
|
1:2 | ||||
17:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
17:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
17:30 MS |
MS
|
1:1 |
Hollanda - U21 KNVB, Divisie 1 | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- |
Belçika - Nationale 1 | İY | |||||
22:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
22:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
22:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
22:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
22:30 MS |
MS
|
0:0 |
Belçika - Süper Lig,Kadınlar | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
18:15 MS |
MS
|
2:2 |
Portekiz - Campeonato Nacional, Kadınlar | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Portekiz - İkinci Lig | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
18:30 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
21:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Portekiz - Liga Portugal 3 | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 |
Portekiz - Taca de Portugal | İY | |||||
17:15 MS |
MS
|
0:2 |
Portekiz - U19 Şampiyonası | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Rusya - 1. Liga | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
Rusya - Premier Lig, Kadınlar | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
14:30 MS |
MS
|
-:- |
İskoçya - Challange Kupası | İY | |||||
17:30 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
İskoçya - Lig 1 | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM |
İskoçya - Lig 2 | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
İskoçya - Premier Lig 1, Bayanlar | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- |
İskoçya - Şampiyona | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Almanya - A-Junioren-Bundesliga, Kuzey/Kuzeydoğu | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 |
Almanya - Bayanlar Bundesliga | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya - Bayernliga Güney | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Bayernliga Kuzey | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Bölgesel Ligi Bavaria | İY | |||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya - Bölgesel Ligi Güneybatı | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
16:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya - Bölgesel Ligi, Kuzey | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Almanya - Bremen-Liga | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Bundesliga 2 , Kadınlar | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
1:2 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:1 |
Almanya - Hessenliga | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Oberliga BW | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Oberliga Hamburg | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Oberliga Niederrhein | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Oberliga Niedersachsen | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Oberliga Rheinland-Pfa | İY | |||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:30 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Oberliga Westfalen | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Almanya - Regionalliga Batı | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
2:4 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
2:2 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Almanya - Schleswig-Holstein-Liga | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- |
Angola - Girabola | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 | -:- | |||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Avustralya - A-League, Kadınlar | İY | |||||
03:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
10:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 |
Azerbaycan - Azerbeycan Kupası | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
12:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
13:30 MS |
MS
|
0:0 |
BAE - Division 1 | İY | |||||
15:40 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:40 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:40 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:45 MS |
MS
|
-:- |
BAE - Lig Kupası | İY | |||||
18:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Bahreyn - Federasyon Kupası | İY | |||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:45 MS |
MS
|
-:- |
Beyaz Rusya - Pervaya Liga | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:3 |
Bolivya - Profesyonel Lig | İY | |||||
22:00 MS |
MS
|
0:1 |
Bosna Hersek - Prva League - Fed BiH | İY | |||||
15:25 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:25 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- |
Bosna Hersek - Prva League - Rep Srpske | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- |
Botsvana - Premier Lig | İY | |||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
17:00 ER |
ER
|
-:- |
Brezilya - Brasilero Seri B | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
03:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
23:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Brezilya - Carioca, Serie B1 | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
0:1 |
Bulgaristan - Bulgar Kupası | İY | |||||
14:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
14:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Burundi - Ligue A | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 | -:- | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:30 MS |
MS
|
-:- |
Çekya - MSFL | İY | |||||
12:15 MS |
MS
|
0:0 |
Cezayir - Lig 1 | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
19:00 MS |
MS
|
1:1 | CANLI ANLATIM | |||
20:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Cezayir - Ligue 2 | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- |
Danimarka - 2nd Division Doğu | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
1:2 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
17:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Danimarka - 3. Lig | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
2:2 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:1 |
Danimarka - Kvindeligaen, Kadınlar | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- |
El Salvador - Primera Division, Reserves, Açılış | İY | |||||
20:00 | -:- | |||||
21:30 MS |
MS
|
-:- |
Estonya - Kupa | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 |
Fas - Botola Pro D2 | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- |
Fildişi Sahili - Lig 1 | İY | |||||
18:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:45 MS |
MS
|
-:- |
Galler - Cymru Şampiyonası, Kuzey | İY | |||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
15:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:30 MS |
MS
|
4:2 | ||||
15:30 ER |
ER
|
-:- |
Gana - Premier Lig | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Hindistan - I-Ligi | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
16:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Hırvatístan - Druga NL | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- |
Hırvatístan - Prva NL | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- |
İngiltere - FA Trophy | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
İngiltere - Federasyon Kadınlar Süper Ligi | İY | |||||
16:30 MS |
MS
|
2:1 |
İngiltere - Isthmian Football Leag. | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
İngiltere - Northern Premier League | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Güney | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- |
İngiltere - Southern Football League,Premier Division Merkez | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 10 | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 11 | İY | |||||
18:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:30 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 12 | İY | |||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
00:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:30 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 13 | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 15 | İY | |||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:30 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 16 | İY | |||||
17:45 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 18 | İY | |||||
18:15 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 2 | İY | |||||
17:45 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 3 | İY | |||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 4 | İY | |||||
18:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
22:30 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 6 | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 7 | İY | |||||
20:00 MS |
MS
|
-:- |
İspanya - Tercera Federacion, Grup 8 | İY | |||||
17:45 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
İsrail - Ulusal Lig | İY | |||||
00:00 ER |
ER
|
-:- |
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
İsveç - Ettan, Düşme/Yükselme | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
3:3 |
İsviçre - Süper Lig, Kadınlar | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
21:00 MS |
MS
|
-:- |
İsviçre - Yükselme Ligi | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Japonya - J.Lig 3 | İY | |||||
07:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
08:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
13:00 MS |
MS
|
1:0 |
Japonya - WE Ligi, Kadınlar | İY | |||||
06:10 MS |
MS
|
-:- | ||||
07:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
08:00 MS |
MS
|
-:- |
Kamerun - Elite One | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- |
Karadağ - 2. CFL | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Katar - Yıldızlar Kupası | İY | |||||
17:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
19:30 MS |
MS
|
1:1 | ||||
19:30 MS |
MS
|
0:0 |
Kıbrıs Rum Kesimi - 3. Lig | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- |
Kolombiya - Primera B | İY | |||||
03:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Kongo - Premier Lig | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
20:00 MS |
MS
|
-:- |
Kosta Rika - Liga de Ascenso, Açıkış | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
-:- |
Kuzey İrlanda - Premier Lig | İY | |||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
3:1 | ||||
18:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
4:0 |
Kuzey İrlanda - Şampiyonası | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Litvanya - A Lyga | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM |
Macaristan - NB I, Kadınlar | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:30 MS |
MS
|
-:- |
Mali - Ligue 1 | İY | |||||
18:45 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:45 MS |
MS
|
1:1 | ||||
18:45 | -:- | |||||
18:45 MS |
MS
|
0:0 |
Meksika - Liga MX, Kadınlar, Açılış | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
0:0 |
Meksika - Liga Premier Serie A | İY | |||||
01:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
02:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
03:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
21:00 MS |
MS
|
0:3 |
Meksika - Liga Premier Serie B | İY | |||||
21:00 MS |
MS
|
1:0 |
Meksika - U23 Liga MX, Açılış | İY | |||||
18:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:30 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:00 MS |
MS
|
-:- |
Myanmar - Ulusal Lig | İY | |||||
12:30 ER |
ER
|
-:- |
Nijerya - NPFL | İY | |||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Norveç - 1. Lig, Kadınlar | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- |
Norveç - Toppserien,Bayanlar | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS |
MS
|
2:1 | CANLI ANLATIM | |||
15:30 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM |
Polonya - CLJ | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Polonya - Ekstraklasa | İY | |||||
19:30 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Polonya - Ekstraliga, Kadınlar | İY | |||||
14:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
14:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
17:15 MS |
MS
|
-:- |
Polonya - I Liga | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
17:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
19:30 MS |
MS
|
2:0 | ||||
22:00 MS |
MS
|
0:1 |
Polonya - III Liga, Grup 1 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
3:0 | ||||
14:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:4 |
Polonya - III Liga, Grup 2 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
2:0 |
Polonya - III Liga, Grup 3 | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
14:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:45 MS |
MS
|
0:0 |
Polonya - III Liga, Grup 4 | İY | |||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
18:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
2:1 |
Romanya - Liga 3 | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
18:00 MS |
MS
|
-:- |
Senegal - Premier Lig | İY | |||||
19:15 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:15 MS |
MS
|
-:- | ||||
19:15 MS |
MS
|
-:- |
Sırbistan - Prva Liga | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:2 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
17:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
19:00 ER |
ER
|
-:- |
Slovakya - 1. Lig Kadınlar | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
13:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:30 MS |
MS
|
-:- |
Slovakya - 2. Liga | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:4 | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 |
Slovakya - Slovensky Pohar | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Slovenya - 2nd Liga | İY | |||||
15:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
15:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
15:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
17:30 MS |
MS
|
0:1 | ||||
20:00 MS |
MS
|
2:0 |
Tunus - Ligue 2 | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Ukrayna - Persha Ligi | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
13:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
13:00 MS |
MS
|
3:1 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Avrupa Şampiyonası Elemeler | İY | |||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
13:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
15:30 MS |
MS
|
4:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
6:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U17 Dünya Kupası | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM | |||
12:00 MS |
MS
|
2:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
1:0 | CANLI ANLATIM | |||
15:00 MS |
MS
|
0:1 | CANLI ANLATIM |
Uluslararası Gençlik Ligi - U19 Avrupa Şampiyonası,Elemeler | İY | |||||
12:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:1 | ||||
13:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
14:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
14:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
15:30 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
16:00 MS |
MS
|
2:1 | ||||
16:00 MS |
MS
|
2:0 | ||||
16:30 MS |
MS
|
1:0 | ||||
17:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
18:00 MS |
MS
|
1:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 | ||||
20:00 MS |
MS
|
0:0 |
Uluslararası Gençlik Ligi - U21 Avrupa Elemeleri | İY | |||||
19:00 MS |
MS
|
0:2 | CANLI ANLATIM |
Uruguay - 2.Lig | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |
Uruguay - Premier Lig | İY | |||||
22:30 MS |
MS
|
3:0 | CANLI ANLATIM |
Yeni Zelanda - Ulusal Lig | İY | |||||
04:00 MS |
MS
|
1:1 | ||||
05:00 MS |
MS
|
0:0 |
Yunanistan - Süper Lig 2 | İY | |||||
16:00 MS |
MS
|
0:0 | CANLI ANLATIM |
Yunanistan - Süper Lig, Kadınlar | İY | |||||
14:45 MS |
MS
|
-:- |
Zambiya - Premiyer Lig | İY | |||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- | ||||
23:00 ER |
ER
|
-:- |
Zimbabve - Premier Soccer Ligi | İY | |||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
15:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- | ||||
16:00 MS |
MS
|
-:- |