Bursaspor yeni sağlık sponsoru Medicana’da sağlık kontrolünden geçti - Son dakika Bursaspor haberleri - Fotomaç
09 Aralık 2019, Pazartesi

yeni sağlık sponsoru Medicana’da sağlık kontrolünden geçti

Bursaspor yeni sağlık sponsoru Medicana’da sağlık kontrolünden geçti

’da teknik heyet ve futbolcular 2019-2020 sezonu öncesi sağlık kontrolünden geçti. Bursaspor’da 2019-2020 sezonu öncesinde futbolcular ve teknik heyetin sağlık kontrolleri kulübün hem hem basketbolda sağlık sponsoru olan ’nde gerçekleşti.

Federasyonun öngördüğü tahlil ve tetkik programından geçen sporcular, yeni sponsorları olan 'ne memnuniyetlerini dile getirdiler. Kan tahlilleri yapıldı. Akciğer grafileri çekildi, EKG'leri çekildi, efor testleri yapıldı. Kardiyoloji, dahiliye, genel cerrahi, ortopedi, kulak burun boğaz ve göz muayeneleri detaylı biçimde yapıldı.

Bursa'nın incisi 'a hem hem alanında sağlık sponsorluğu yaparak destek olmaktan mutluluk ve onur duyduklarını dile getiren Medicana Bursa Hastanesi Genel Müdürü Yrd. Doç. Dr. ve Öğretim Üyesi Remzi Karşı, Bursaspor'a 2019-2020 sezonunda başarılar diledi.

  1. 26.07.2019

Bursaspor yeni sağlık sponsoru Medicana’da sağlık kontrolünden geçti haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
BİZE ULAŞIN