Bursaspor'da Divan Başkanlık Kurulu'ndan başkan Ay'a seçim çağrısı - Son dakika Bursaspor haberleri - Fotomaç
26 Ocak 2020, Pazar

'da 'ndan başkan Ay'a seçim çağrısı

Bursaspor'da Divan Başkanlık Kurulu'ndan başkan Ay'a seçim çağrısı

, başkan yönetimine olağanüstü kongreye gidilmesi yönünde çağrıda bulundu.


Kulübü'nde , son dönemde eleştirilen başkan ve yönetimine yönelik bildiri yayınladı. Divan Başkanlık Kurulu'nun bildirisinde şu ifadelere yer verildi:
"Divan Başkanlık Kurulu olarak futbol takımımızı olumsuz yönde etkilememek adına; Yönetim Kurulu ile devamlı yaptığımız görüşmelerde, bu yöndeki telkinlerimize rağmen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul tarihi ile ilgili olarak Yönetim Kurulu tarafından bugüne kadar herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Sonuç ne olursa olsun bugün tarihi itibariyle Başkan ve Yönetim Kurulu'nun içinde bulunduğu idari, mali ve sportif durum dikkate alınarak Olağanüstü Seçimli Genel Kurul yapma kararının en kısa sürede açıklanması ve yapılması gerekmektedir. Böylelikle Bursaspor Kulübümüzün geleceğinin belirlenmesi, belirsizliğin giderilmesi ve yeni bir yol haritası çizilmesi adına kulübümüzün önü açılmalıdır. Tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden geçen kulübümüzün, Bursa şehrinin büyüklüğü, Bursaspor sevgisinin ne denli güçlü olduğu düşünerek, bu zorlu günleri atlatacağımıza inancımız tamdır."

  1. 21.05.2019

Bursaspor'da Divan Başkanlık Kurulu'ndan başkan Ay'a seçim çağrısı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN