Başvurular 30 Nisan'da sona erecek - Son dakika Bursaspor haberleri - Fotomaç
21 Eylül 2019, Cumartesi

Başvurular 30 Nisan'da sona erecek

Başvurular 30 Nisan'da sona erecek

'un 7 Mayıs'ta yapılacak olağan kongresi için adaylık başvuruları 30 Nisan Perşembe günü sona erecek.

Divan Başkanlık Kurulu Başkanı Kadir Şankaya, yaptığı açıklamada, tüzüğün 17'ye 2'nci maddesi gereği başkan adaylarının başvuru dosyalarını en geç 30 Nisan Perşembe günü mesai saati bitimine kadar kurula sunmaları gerektiğini belirtti.

Başkan adaylarının yönetim kurulu, denetim ile disiplin kurulu asil ve yedek listelerini ise 5 Mayıs Salı gününe kadar teslim etmeleri gerektiğini kaydetti.

Bursaspor'un olağan genel kurulu 7 Mayıs Perşembe günü yapılacak. Çoğunluk sağlanamaması durumunda Bursaspor'un başkan ve yönetimi 16 Mayıs Cumartesi günü yapılacak toplantıda seçilecek.
  1. 27.04.2015

Başvurular 30 Nisan'da sona erecek haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN