''Avrupa'da başarılı olmak istiyoruz.''

'un başarılı savunma oyuncusu , hedefleri olan bir takım haline geldiklerini, bu sene UEFA Avrupa Lig'inde gruplara çıkarak başarılı olmak istediklerini söyledi.

Bursaspor Haberleri Giriş Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 19:59 Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2011 Perşembe 20:04
, yeni sezon hazırlıklarını Özlüce Tesisleri'nde sürdüren yeşil-beyazlı ekibin akşam antrenmanı öncesi basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

2011–2012 sezonunun Türk futbolu ve için hayırlı olması temennisinde bulunan İbrahim, "Antrenmanlara başladık. 25 Haziran'dan bu yana çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürüyoruz. Bu seneki hedefimiz; UEFA Avrupa gruplarına kalmak, gruplarda başarılı olmak."

"Biz artık hedeflere oynayan bir takımız." diyen Öztürk, "Her sene olduğu gibi sene de hedeflerimiz doğrultusunda çalışıp sezonu da en kötü ihtimalle ilk üç içerisinde bitirmek istiyoruz." diye konuştu.

Takıma yeni katılan arkadaşlarının uyum sorununu kısa sürede atlatacağını ümit ettiğini dile getiren başarılı savunma oyuncusu, "Takımdan ayrılan arkadaşlarımız oldu. Onların yerine yenileri geldi. Umuyorum ki yeni gelenlerde uyum sorunlarını en kısa zaman da aşıp takıma adapte olurlar. İyi bir başlangıç yapacağımıza inanıyorum." diye konuştu.

BİZE ULAŞIN