Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Pro Tour desteği – Fotomaç – 03 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Pro Tour desteği

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Pro Tour desteği
  Bisiklet Türkiye Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu, müthiş bir organizasyonla tamamlanan Cumhurbaşkanlığı Bisiklet Turu'nun ardından FOTOMAÇ'a konuştu. İşte Müftüoğlu'nun açıklamalarından öne çıkanlar: "5 kıtada, her gün 2 saatlik canlı TV yayınlarıyla, Türkiye'nin gerçeklerini en doğal haliyle dünyaya sansürsüz gösterdik. Lojistik imkanları tamamlarsak, bu turu talep gelen Karadeniz ve Doğu Anadolu bölgelerine de yaymak istiyoruz. Artık hedefimiz, 2. HC kategorisindeki turumuzu Pro Tour seviyesine çıkarmak. Bunu hak ettiğimizi; hem turu takip eden yetkililer, hem takımların yöneticileri hem de yabancı sporcular dile getiriyor. 2017'de Pro Tour'la çıtamızı yükseltip dünyanın gözünü yine ülkemize çevirmek arzusundayız."

  Bisiklet satışları ikiye katlandı
  "Bu tip zorlu organizasyonlarda devlet katılımı, desteği önemlidir. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan da turumuzu, Pro Tour seviyesine yükseltmemiz için bize her türlü desteği sağlıyor, cesaret veriyor. Kendisi etkinliklerimize katılarak, bisiklete binerek turun tanıtımına katkı sağladı. Son yıllardaki bu desteğiyle bisiklet satışlarının katlandığını bizzat bisiklet üreticileri dile getiriyor."
  1. 03 Mayıs 2016, Salı
  2. Güncelleme: 00:45
  Etiketler:

  Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Pro Tour desteği haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN