Bu sevda bitmez!
26 Mayıs 2019, Pazar

Bu sevda bitmez!

Bu sevda bitmez!

Yönetici , tribünlerinin sevgisi için, “Çok önemli bir isim, bizim taraftarımız vefakardır” diye konuştu.

Beşiktaşlı yönetici , Sergen'le ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu, taraftarının 'a gösterdiği sevgi gösterilerinin yönetim tarafından değerlendirilip değerlendirilmeyeceği sorusunu da yanıtlayan Kavalcı, "Yeni gelecek isimle ilgili olarak şu anda belli olan bir durum yok. Sergen Yalçın'la ilgili olarak da konuşmak doğru değil. Sonuçta o da başka bir kulübün hocalığını yapıyor. Şu anda alınmış bir karar yok" dedi.

HARİKA BİR KARŞILAMA
Sergen Yalçın'ın Beşiktaş için çok önemli bir isim olduğunu da sözlerine ekleyen Ahmet Kavalcı şöyle devam etti: "Taraftarımızın Sergen Yalçın'a gösterdiği sevgi gösterisi çok normal. Bunu başka isimlere de gösteriyorlar. Bizim taraftarımız eski oyuncularını, hocalarını unutmazlar. Sergen Yalçın bu kulübün evladıdır. Yıllarca çok başarılı işler yapmıştır. Taraftarımız da ne kadar güzel bir şekilde kendisini karşıladı. Beşiktaş taraftarının bu yaptığı, tüm dünyaya örnek olacak türden bir davranıştır."

SERGEN: BİR GÜN MUTLAKA
Siyah-beyazlı tribünler 'un hocası eski yıldızları Sergen Yalçın'ı soyunma odasından çağırarak alkışladı. Bu arada Sergen'in röportajında "Bir gün kavuşacağız" sözleri dikkat çekti. Maçta tribünlerin bir bölümünden tepki alan Fikret Oman'ın ise "iç barış" için Sergen'i takımın başına getireceği konuşulmaya başlandı.
  1. 15.5.2019

Bu sevda bitmez! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN