Beşiktaş Başkanı Fikret Orman listesini belirliyor – Fotomaç – 26 Nisan 2019
25 Mayıs 2019, Cumartesi

Başkanı listesini belirliyor

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman listesini belirliyor

Başkan , ’taki öncesi yönetim listesini belirliyor. , , ve Şafak Mahmutyazıcıoğlu yeni listede de kesin yer alacak isimler...

Başkanı hazırlıklarını başladı. Orman, 'da yapılacak olağan seçimli genel kurul öncesi adaylık başvurusunu 900 imza ile siyah beyazlı kulübün teslim edecek. Siyah beyazlı kulübün tüzüğü gereği, adaylık için gereki olan 250 genel kurul üyesi imzası şartını yerine getiren Orman, kısa süre içinde divan kuruluna dilekçesini sunacak. Adaylık için 300'ü noter, 600'ü Beşiktaş Divan Kurulu onaylı olmak üzere toplam 900 genel kurul üyesinin imzasını alan Fikret Orman, yeni yönetim kurulu listesini de oluşturmaya başladı. Orman mevcut yönetim kurulundan , , ve Şafak Mahmutyazcıoğlu'na kesin olarak listesinde yer verecek. Diğer yöneticilerle birebir görüşmeler yaptıktan sonra son kararını verecek.

  1. 26.4.2019

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman listesini belirliyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN