Beşiktaş'tan diskalifiye açıklaması – Fotomaç – 27 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  'tan diskalifiye açıklaması

  Beşiktaş'tan diskalifiye açıklaması

  Kulübü, 21 yaş altı takımının Malezya'daki turnuvadan diskalifiye edildiği haberlerinin doğru olmadığını açıkladı.

  Kulübü, 21 yaş altı takımının "Frenz United International Cup 2016" turnuvasından diskalifiye edildiği şeklindeki iddianın gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

  Kulüpten yapılan açıklamada, 21 yaş altı takımının diskalifiye edilmediği, turnuvada yaşanan sorunlar nedeniyle çekilme kararı alındığı belirtildi. Turnuvayı düzenleyen ev sahibi kulübün özür ifadelerine karşın, sorunların artarak büyümesi üzerine turnuva sponsorlarının da organizasyondan çekildiğinin altı çizildi.

  Siyah-beyazlı kulübün internet sitesinden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

  "Kafilemizin Malezya'ya ulaştığı andan itibaren organizasyon komitesi tarafından konaklama, ulaşım, beslenme ve diğer birçok konuda taahhütlerin yerine getirilmediği üzülerek görülmüştür. Futbolcularımızın sağlığını olumsuz etkileyecek koşullar oluşmuş ve sorunların çözümü konusunda defalarca başvuruda bulunulması ve uyarılmalarına rağmen, yetkililer tarafından gerekli düzenlemeler yapılmamıştır. Malezya Federasyonu yetkililerinin yaşanan olumsuzluklar karşısında takındığı kayıtsız tavır sonrası, teknik direktörümüz Yasin Sülün, oyuncularımızın sağlığı, güvenliği ve moralini dikkate alarak, turnuvadan çekilme kararı alarak bunu yazılı olarak yetkililere iletmiştir. Takımımızın diskalifiye olduğu yönündeki haberler asılsızdır ve itibar edilmemelidir."

  1. 27 Mayıs 2016, Cuma
  2. Güncelleme: 16:51
  Etiketler:

  Beşiktaş'tan diskalifiye açıklaması haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN