Yıldırım'ı hoş görmek lazım – Fotomaç – 30 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi

  Yıldırım'ı hoş görmek lazım

  Yıldırım'ı hoş görmek lazım

  A 'a konuşan İkinci Başkanı Ahmet Çebi; "Aziz Bey (Yıldırım) yorgundur, başından bir sıkıntı geçti. Biraz hoşgörülü olalım" diye konuştu

  İkinci Başkanı Ahmet Nur Çebi, A 'da yayınlanan 2'ye 1 programında Serkan Korkmaz ve Fatih Doğan'ın konu ğu oldu, Çebi, öncelikle F.Bahçe Başkanı 'la ilgili olarak, "Aziz bey sıkıntılı günler geçirmiştir. Şike olayından dolayı içerde kalmıştır. Belki haksızlığa uğramıştır, kendisi böyle olduğunu iddia ediyor. O psikolojide insanların sinirleri bozuk ve gergin olabilir. Aziz Bey yorgundur. Anlayışla karşılamamız lazım, hoşgörülü olalım" diye konuştu.

  SAVUNMA İZNİ BİLE TANIMADILAR
  Ahmet Çebi, Beşiktaş'a verilen cezalarla ilgili olarak F.Bahçe derbisini ve Emre Belözoğlu'nu örnek göstererek şu ifadeleri kullandı: "Bu arkadaşımız böyle böyle bir ifadede bulunmuştur, kendisi suçunu teyid etmiştir, itiraf etmiştir. Biz 'ye dedik ki; 'Bu söylemesine rağmen herhangi bir şeyle cezalandırılmadığını görüyoruz. Buradan anlıyoruz ki bu bir suç değildir. O zaman Gökhan Töre'ye verilen cezanın da kaldırılmasını talep ediyoruz.' Cevap sıfır, yok! Yöneticimiz Mete Vardar savunma hakkını kullanmak istiyor, hayır diyorlar. Bu nasıl bir mantıktır böyle!"

  7-8 OYUNCU İLE GÖRÜŞÜYORUZ
  Transferde 7-8 mevkiide çalışmamız var, hepsiyle ilgileniyoruz. Çünkü her an için ihtiyacımız olabilir. Her an elimizdeki bir futbolcuya çok iyi bir değer verirler, onu satıp yerine birini bulmak gerekebilir. Biraz arşiv yapıyoruz şu anda. Aralık ayının sonunda bir sağ bek alabiliriz.

  'ACİZ FEDERASYON'
  BU sezona merhum Onursal Başkanımız Süleyman Seba'nın adı verildi. Kalitesiyle, duruşuyla her zaman farklıydı. Hiç olmazsa düzelme olur diye umut ettiler ama böyle gitmiyor! Sonuçta, federasyonun çok aciz olduğunu görüyorum.

  AVRUPA'NIN EN İYİSİ OLUR
  Mali problemlere rağmen stadımızı yapmaya çalışıyoruz. 'nin, hatta Avrupa'nın en güzel stadı olacak. Hedefimiz bu sezon bitmeden orada bir maç oynamak, kupa kaldırmak. Bu iyimser bir tarih. Kötümser tarih de en azından iki-üç ay gecikmeli olarak öteki sezonu başlamak.

  BİZ BİLİC'LE ABİ-KARDEŞİZ
  Ahmet Çebi, teknik direktör Bilic'le abikardeş ilişkileri olduğunu söyledi. İkinci Başkan Çebi, "Çok yakın çalışıyorum. Yabancılarla öyle bir kelime kullanılmaz ama o da artık aileden biri oldu, çok çabuk kaynaştı. Bizim toplumumuza kaynaşmasıyla beraber, Beşiktaş'taki kaynaşması daha hızlı olmaya başladı. Müthiş bir şekilde pozitif olarak yukarıya doğru çıkıyor. Medya, taraftarlar, yöneticiler ve futbolcularla arası. Daha ne olsun ki" ifadesini kullandı.

  1. 30 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 21:18

  Yıldırım'ı hoş görmek lazım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN