Korkuyorlar! – Fotomaç – 09 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  16 Aralık 2017, Cumartesi

  Korkuyorlar!

  Korkuyorlar!

  Jurcevic: Rakiplerimizin finansal ve kadro olarak bizden güçlü olduğuna inanan hakemler, adaletli karar vermekte zorlanıyor

  -F.Bahçe derbisi sona erdi ama Hırvatistan'ın Jutarnji gazetesine konuşan Bilic'in yardımcısı Jurcevic, öyle sert sözler etti ki, yeni bir tartışmanın fitini ateşledi. Hakemlerin doğru karar vermekte zorlandıklarını belirten Jurcevic, "Derbide rakiplerimizin finansal ve kadro olarak bizden daha güçlü olduklarına inanan hakemler, yönetimlerinde adaletli olamadılard. Bu beyler, kendilerine karşı sağlanan bu adaletsizlikteki en ufak şansı kullandılar" diyerek hakemlerin korktuklarını ima etti. Töre'nin hiç kimseye küfür etmediğini, sadece kendisine kızdığı için sarf ettiği "f..ked up" sözünden dolayı kırmızı kart gördüğünü, üstüne üç maç da ceza aldığını belirten Jurcevic, "Ama aynı sözlerin daha fazlasını Emre, çok daha ağır olan "f..k off" sözlerini sarf etti. Töre'nin sözlerini duyan hakemler, Emre'nin sözleri karşısında sağır ve dilsiz kaldılar" dedi.

  Emre'ye güvendi ama aldandı

  Jurcevic şöyle devam etti: "Olcay Şahan'ın kırmızı kartına bakın. Elinin yarısıyla Emre'yi tuttu. Emre'nin şahsiyetine güvendi. Bu kadarcık bir dokunmadan kendisini atmayacağını düşündü, ama kaybetti! Sonra kırmızı kart gördü."

  Sinirlerimize hakim olamadık

  Nikola Jurcevic, "Derbide sinirlerimize hakim olamadık. Oyunlarımızın üzerinde, büyük baskı vardı. Anlamsız şekilde sert bir mücadele içine girdiler" diye konuştu.

  Sadece bir 'maç' kaybettik
  Hırvat yardımcı antrenör, şampiyonluk coşkusunun büyüyerek devam ettiğini belirterek, "Sadece bir maç kaybettik. Biz bu ligi şampiyon bitireceğiz" ifadesini kullandı.
  1. 09 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 23:52

  Korkuyorlar! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN