Keyif verici

Bilic: Önemli bir galibiyet aldık. İyi bir gidişimiz var. Bu da benim için çok keyif verici bir gelişme. Tek memnun olmadığım; kaçırdığımız goller

Beşiktaş Haberleri Giriş Tarihi: 24 Mart 2014 Pazartesi 00:42
Teknik Direktörü Slaven Bilic, galibiyeti sonrası puan cetvelinde 2. sıraya yükselmeleri nedeniyle çok keyifliydi. Hırvat çalıştırıcı, takım halinde hem dayanışmayı hem de mücadeleyi ön plana çıkararak oynadıklarını vurgulayarak, şöyle konuştu: Öncelikle tribünlere gelen kadın ve çocuk taraftarlara teşekkür ediyorum. Elde ettiğimiz galibiyeti bir hayli kolaylaştırdılar. Statta daha büyük bir taraftar kitlesi olmasını beklerdim. Takımımı da kutluyorum.

DURDURULMASI ZOR BİR TAKIMIZ
Karşılaşmanın ilk 20-25 dakikalık bölümünde rakip karşısında büyük baskı kurup rakibe adeta nefes bile aldırmadık. Son derece büyük bir kalite ortaya koyduk. 2-0'dan sonra da üstün olan bizdik. Bu arada tek memnun olmadığım taraf ise birçok gol pozisyonuna girmemize karşın, bunları kaçırmamızdı. Bunu önceki maçlarda da yaşadık. Çok iyi ve önemli bir galibiyet elde ettik. İyi bir gidişimiz var. Durdurulması zor bir takım haline geldik. Şampiyonluk için hâlâ mücadele ediyoruz.
BİZE ULAŞIN