O benim evladım – Fotomaç – 28 Mart 2013 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma

  O benim evladım

  O benim evladım

  , Oğuzhan'ı çok daha iyi yerlerde görmek istediği için eleştirdiğini belirterek, "Ben onun babası sayılırım, beni dinlerse kazanır" dedi

  Teknik Direktörü , son dönemde yaşanan Oğuzhan polemikleri konusunda FOTOMAÇ'a konuştu. Bu ülkede genç ve yetenekli oyunculara nasıl baktığını herkesin çok iyi bildiğini ifade eden tecrübeli teknik adam, "Ben bu ülkenin gençliğine ve onların yeteneğine inanıyorum. Bu gençlere de sürekli konuşmalarımda güven aşılıyorum. Yaklaşık 40 yıllık bir birikimiyle onları geliştirmeye çalışıyorum. Her fırsatta gençlerin önünü açmaya çalışıyorum. Bunu yapmak bizim görevimiz" ifadesini kullandı. Oğuzhan'ın bir cevher olduğunu ifade eden Samet Aybaba şöyle devam etti:

  DAHA FAZLASINI YAPACAK KALİTESİ VAR
  "Sezon başında geldiğinde kondisyon gücü, Beşiktaş için yeterli değildi. Biraz yüklenilince de sakatlık yaşadı. Sonra kendisi için çok özel bir programhazırladık. Moral ve destekle iyi bir seviyeye getirdik. Hazır olunca da önünü açtım ve formayı verdim. Ama daha fazlasını alabileceğimi, onun da daha fazlasını yapabileceğini biliyorum. Bir baba gibi ilgileniyorum Oğuzhan'la. Zaten birileri bu oyunculara doğru yolu gösterecek. Hayatın gerçeklerini, futbolun gerçeklerini anlatacak. Bu da benim görevlerim arasında ve takdir edersiniz ki iyi bildiğim bir nokta."

  REZERV LiG'DEN BESiKTAŞ'A
  Teknik direktör Samet Aybaba, Oğuzhan'ın zaman zaman bocalamasının doğal olduğunu söyledi. Aybaba, "Kolay değil; 7 ayda 'in rezerv futbolcusuyken, Beşiktaş'ın önemli oyuncularından biri olmayı başardı. Bu yüzden ona yardım etmemiz ve desteklememiz gerekiyor. Çok çalışması, daha iyi olması gerekiyor" diye konuştu.

  'un, gecesini gündüzüne katarak A Milli Takım'ın da banko isimlerinden biri olacağını ifade eden Samet Aybaba şöyle devam etti: "Oğuzhan çok yetenekli ve daha çok çalışarak, istikrarını koruyarak A Milli Takım'da görev alabilecek bir isim. Hatta öyle bir gün gelecek ki ay-yıldızlı ekibimizin değişmezi olacak."

  MUZAFFER ÖZYAKUP: HOCAMIZI SEVİYORUM
  Oğuzhan'ın babası Muzaffer Özyakup, teknik direktör Samet Aybaba hakkında söylediği iddia edilen açıklamalara tepki gösterdi. haber1903' e konuşan Muzaffer Özyakup, "Ben hiçbir yere konuşmadım. Beşiktaş kulübü ve hocasının hakkında yorum yapmaya hakkım yok. Zaten bunun bilincinde olan bir aileyiz. Samet hocamızın da başarılı olmasını istiyorum. Oğuzhan'ın hocasını sevdiğini biliyorum. Oğlumun Beşiktaş'ta uzun seneler forma giymesini yürekten istiyorum" dedi.
  Fatih DOĞAN
  1. 28 Mart 2013, Perşembe
  2. Güncelleme: 16:30

  O benim evladım haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN